Podsumowanie roku 2023. Podróże, prywata i blog :)

Co wydarzyło się u dyedblonde w roku 2023
Co za zakręcony rok, ile nowości i starych przyzwyczajeń. Tradycji musiało się stać za dość, czyli czas na podsumowanie roku 2023 w Wigilijny dzień. 


Jak każdy rok tak i 2023 miał swoje wzloty i upadki. Były momenty radosne jak i te bardziej przygnębiające, ale mogę napisać że był to dobry czas. Mimo, iż dalej nie zrealizowałam swojego największego planu, to nie poddaję się i wierzę, że w końcu się uda!


Podsumowanie roku 2023

Od czego by tutaj zacząć? Ok, od najprzyjemniejszego, czyli podróży. Nie pomyślałabym, że podróże tak bardzo uzależnią mnie i mojego męża. Wracając z wyjazdu już myślimy o następnym i kolejnym. To zdecydowanie uzależnienie, ale takie pozytywne.

W roku 2023 udało się zobaczyć całkiem sporo.

Podróże małe i duże – 2023

Już na samym początku roku wylądowaliśmy w Tajlandii. Przepadłam. Wow - co to za miejsce. W tym momencie mogłabym się spakować i tam polecieć, spędzić cały miesiąc, a najlepiej trzy. Piękne widoki, cudowny klimat, sympatyczni ludzie, przepyszne jedzenie! To był jeden z z najlepszych naszych wspólnych wyjazdów, a sama Tajlandia, jako kraj, jest moim Number One :). Nie będę się tutaj więcej rozpisywać, tylko zapraszam do poniższych dwóch wpisów.

Kiedy warto jechac do Tajlandii? dyedblonde 

W kwietniu spędziliśmy 5 dni zwiedzając przepiękną wyspę Rodos. To miejsce również zapadnie w mojej pamięci na bardzo długo. Zwiedziliśmy praktycznie całą wyspę, odpoczęliśmy, a przez chwilę mogliśmy się poczuć oboje z mężem jak kapitanowie statku. Świetny czas i z przyjemnością polecam Ci pobyt na tej wyspie. Koniecznie sprawdź poniższe posty.

Ile kosztuje 5 dni na wyspie Rodos - Grecja?
 

W sierpniu natomiast wybraliśmy się do Turcji, która już gdzieś od dawna chodziła mi po głowie. Ciepełko, fajny klimacik i cudownie  spędzony czas. Odrobinę pozwiedzaliśmy oraz w końcu wypoczęliśmy. Do Turcji planujemy wrócić, ale tym razem po sezonie.

czy warto jechać na wakacje do Bodrum?

Weeekend wrześniowy spędziliśmy rodzinnie w Bańskiej Wyżnej w przepięknym domku Góralska Dolina. To był naprawdę super czas mimo iż poparzyłam pośladek i później cierpiałam przez dwa tygodnie. Z chęcią bym tam wróciła.

Gdzie warto jechac na weekend w góry? dyedblonde
 

Na koniec października przedłużyliśmy sobie weekend i tradycji stało się zadość bo wybraliśmy się do Tokaju, gdzie wychillowaliśmy i zebraliśmy resztę potrzebnych materiałów do ebooka. 

Podsumowanie roku 2023. Podróże, prywata i blog :)

W grudniu planowaliśmy wypad na jarmark świąteczny w jednym z miast w Czechach, ale ostatecznie wylądowaliśmy w Kenii :). Posty pojawią się niebawem. Stay Tuned!

Podsumowanie roku 2023. Podróże, prywata i blog :)

Pod względem podróży to był naprawdę dobry rok! Choć nie ukrywam, że brakuje nam większej elastyczności, aby móc podróżować poza sezonem, gdzie są znacznie niższe ceny.

Blogowanie – Social Media

To kolejny rok pod znakiem Social Media, które przejęły stery w Internecie. Sama też więcej czasu w tym roku spędzałam na Instagramie czy Tiktoku niż blogu, ale spokojnie - wszystko pojawiało się tutaj na bieżąco. Blog jest i będzie, nie zamierzam z niego rezygnować. Tutaj mogę się „wygadać” opowiedzieć znacznie więcej niż na Instagramie. Mam też wrażenie, że bańka Instagrama i Tiktoka  niedługo pęknie. Nie wydaje Ci się że za dużo tego? Jakieś 90% osób na Instagramie to Influencerzy, a może 10% to potencjalni klienci. Sama będąc współzałożycielką firmy  madolimoon.pl codziennie się o tym przekonuję. Choć chyba nie tylko ja.

W tym roku na blogu opublikowałam ponad 150 postów. Podjęłam kilka świetnych współprac, z których jestem duma. Wzięłam udział w niesamowitym evencie Avon, czy See Bloggers. Działam dalej!

Odrobina prywaty

W maju otworzyłam swoją własną firmę Dominika Mikos WA – Wirtualna Asystentka. Moja oferta to między innymi: Obsługa Social Media, Tworzenie krótkich filmów, Fotografia produktowa, Tworzenie i obsługa strony internetowej, Tworzenie i obsługa sklepu online, Tworzenie grafiki, Przygotowanie i osadzenie Newslettera czy Copywriting. Początkowo myślałam, że mi się nie uda, ale z pierwszym i każdym kolejnym zleceniem moja nadzieja odżywa. Chciałabym aby Wirtualna Asysta stała się moim głównym źródłem dochodu. Zobaczymy co czas pokaże :). 

(Zostawiam skróconą ofertę, może komuś się przyda :)


Również w maju postanowiłam się wziąć za siebie – głównie o włosy. Przeszłam szereg badań i zabiegów, a o moich włosach przeczytasz poniżej:


W lutym, wraz z siostrą i mamą, otworzyłam małą firmę madolimoon.pl z biżuterią i świeczkami sojowymi. Serdecznie zapraszam na zakupy :).To był dobry rok, choć wiadomo mogło być lepiej. Po cichu liczyłam, że jedno z moich największych marzeń się spełni, ale zapewne to jeszcze nie ten czas i miejsce…

Z nowości u mnie chyba to wszystko, oczywiście przed nowym rokiem, na pewno się jeszcze tutaj pojawię, ale już dzisiaj zgodnie z moją tradycją składam życzenia :).

Życzę Ci i sobie, przede wszystkim zdrowia, szczyptę więcej cierpliwości, wytrwałości w realizacji planów i spełnienia marzeń, nawet tych skrytych.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2024.Psssyttt… będzie mi miło jak odwiedzisz moje Social Media:
Instagram: dyedblonde | Facebook: dyedblonde0014 | TikTok: dyedblonde.
Na moim youtubie również pojawiło się kilka filmów, choć ich montażem aktualnie zajmuje się mój mąż.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde