Poznajmy się!

Cześć, mam na imię Dominika i jestem autorką bloga,
którego właśnie przeglądasz. 
CIESZĘ SIĘ, ŻE MNIE ODWIEDZIŁAŚ/EŚ!
Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej.

O blogu dyedblonde

ODROBINA PRYWATY
Pochodzę z małej miejscowości pod Tarnowem. Ukończyłam dwa kierunki studiów, które okazały się niewypałem, przez co moje życie potoczyło się inaczej, niż to sobie wyobrażałam. Aktualnie poszukuję swojego miejsca na ziemi, a w międzyczasie spełniam się tutaj na blogu, pokazując odrobinę swojej codzienności.

Moją pasją są wszelkie tematy związane z dziedziną BEAUTY, lubię o siebie dbać i modnie wyglądać. Przez wiele lat walki z wypadaniem włosów, mogłabym powiedzieć, że jestem specjalistką w tej dziedzinie. Przetestowałam większość dostępnych na rynku produktów mających powstrzymać wypadanie włosów i pobudzić je do wzrostu. Nie boję się eksperymentować! Mimo iż uważam się za osobę mało odporną na ból to poddałam się już kilkunastu zabiegom mezoterapii igłowej skóry głowy. Próbowałam też wstrzykiwania botoksu w czoło. Mam trzy tatuaże, a w planach kolejny. 

Od dłuższego czasu regularnie wykonuję masaż twarz i nakładam maseczki. To rytuały, które stały się codziennością. W mojej lodówce znajdziesz roller, kamień Gua Sha, czy płatki pod oczy. 

Uwielbiam podróżować wspólnie z mężem. Od roku 2016, zwiedzamy świat, odkrywając jego urokliwe zakątki. Udało nam się już zobaczyć: niewielki kawałek Afryki (Egipt - Hurghada, Taba, Zanzibar, Tunezja, Wyspy Zielonego Przylądka), kilka miejsc w Europie (m.in.: Kreta, Rodos, Majorka, Cypr, Ukraina (Lwów), Czechy (Praga, Brno), Słowacja, Austria, Wielka Brytania, Albania, Węgry (Tokaj, Budapeszt, Hajduszoboszlo, itp.), Bułgaria, Czarnogóra, Fuertaventura), w Azji małą część Tajlandii i jedną z wysp karaibskichKubę. Oczywiście zwiedzamy również Polskę. Plany podróżnicze cały czas kumulują się w naszych głowach, a więc na ile tylko będziemy mogli i na ile będzie nas stać - będziemy cały czas działać. To nasza wspólna pasja, która za każdym razem nas do siebie zbliża.

Pod koniec 2021 roku, oboje z mężem postanowiliśmy wypuścić na sprzedaż pierwszą półeczkę na wannę, tym samym utworzyliśmy swoją markę Dyed Wood. Kilka półeczek ma już swoich nowych właścicieli, co nas bardzo cieszy! Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą - tutaj.

Od  lutego 2023 jestem współwłaścicielką marki MADOLImoon, w której tworzymy od postaw świece oraz woski sojowe. Naszą ofertę znajdziesz - tutaj.

O BLOGU
Blog dyedblonde.pl zaczęłam tworzyć w 2014 roku. Wówczas nie miałam nawet pojęcia, że stanie się on moją pasją, miejscem któremu poświęcam aż tyle czasu. Po kilku latach mogę śmiało napisać – jestem dumna, z tego, że mam swoją przestrzeń w sieci, do której codziennie zagląda tyle osób! 

SKĄD NAZWA BLOGA?
Pewnie nietrudno się domyślić. Nazwa bloga pochodzi od koloru moich włosów. Zakładając bloga nie wiedziałam, o czym będę pisać. Szukałam na siebie pomysłu, aż w końcu zaczęłam tworzyć recenzje kosmetyczne co mi się bardzo spodobało. Początkowo mój blog miał całkiem inną nazwę. Później chciałam, żeby w jakikolwiek sposób kojarzyła się ze mną i blogiem – tak powstała nazwa Dyed Blonde

O CZYM PRZECZYTASZ NA MOIM BLOGU?
Najczęściej na moim blogu powstają recenzje kosmetyczne oraz stylizacje. Od czasu do czasu znajdziesz też tutaj inspiracje do domu czy przegląd sklepów. Oprócz tego z każdej podróży tworzę relację i pokazuję, czy warto odwiedzić dane miejsce. 

Mimo iż to mnie widzisz tutaj najczęściej, to bloga prowadzę wspólnie z mężem. Poprawki tekstów i zdjęcia stylizacji to jego działka. 

***

WAŻNE! Wpisom poświęcam dużo czasu i uwagi, dlatego zabraniam kopiowania tekstów, zdjęć i innych informacji. Jeśli jednak chcesz z nich skorzystać, poinformuj mnie o tym w komentarzu lub napisz w mailu (kontakt@dyedblonde.pl), a pod wykorzystaną treścią umieść link z moim adresem strony.

Jeśli masz ochotę poznać mnie trochę bardziej, zapraszam na INSTAGRAM, natomiast jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na mój temat śmiało zapytaj. 

Zapraszam również na drugiego bloga: ZWIĄZEK NA PATELNI.

***
Pozdrawiam i zachęcam do ponownych odwiedzin.
Dominika - dyedblonde.pl

INSTAGRAM @dyedblonde