Jak odświeżyć sypialnię w kilka minut? Poster Store – kod rabatowy

Poster Store – kod rabatowy
W dzisiejszym poście przedstawię mój ostatni wybór, czyli nowiutkie plakaty Poster Store, które zawitały w moim domu, przepięknie odmieniając jego wnętrze. Zanim jednak wspomnę co wybrałam łap kod zniżkowy!

Z hasłem: dyedblonde_35, otrzymasz 35% zniżki na zakupy w sklepie posterstore.pl. Kod obejmuje wszystko z wyłączeniem plakatów Selection oraz ramek. Kod ważny do 09.07.2021r., do 09.08.2021r.

 

Jak odświeżyć sypialnie w kilka minut?

Sypialnia to królestwo snu, oaza spokoju, dlatego też warto zadbać by było w niej przytulnie i klimatycznie. Musi byś to miejsce, w którym chce się odpoczywać! Wybierając plakaty do sypialni postawiłam na widoki, które będą wyciszać. Z racji, że w naszej sypialni dominuje odcień biało-wrzosowy, to na obrazach nie mogło zabraknąć fioletowego akcentu. Mój wybór padł na plakat: Trawy i Zachodu Słońca, Spokojny Horyzon, Fioletową Hortensję, Bajkowy Zachód Słońca oraz napis Calm. Wszystkie umieściłam w srebrnych ramkach i stworzyłam galerię, która wycisza. Jak całość prezentuje się na ścianie, możesz zobaczyć poniżej.


Poster Store – kod rabatowy

 …ale wybrałam też plakaty do innych pomieszczeń!

Tropiki w domu z Poster Store

Nie byłabym sobą, gdybym do swojego zamówienia nie dorzuciła odrobinę tropikalnych widoczków, tym bardziej, że taki klimat już dawno stworzyłam w swoich pomieszczeniach. W koszyku znalazł się również: Zrelaksowany Lampart, Małpa na drzewie, Owoce Ananasa oraz Bananowiec. Doskonałe plakaty, które udekorują salon i korytarz. 
 

Poster Store – kod rabatowy
Poster Store – kod rabatowy

Plakaty Poster Store jako prezent?

Plakaty Poster Store to doskonały pomysł jako prezent! Warto jednak tutaj postawić na nieco prostsze widoki czy wzory, bo nie zawsze możesz trafić w gust osoby obdarowywanej. Moja propozycja to plakat z wazonem, stokrotką, makiem itd. Jeśli wiesz jaki odcień dominuje w domu osoby, której chcesz podarować plakat, możesz go dopasować. Tak jak ja wybrałam kwiaty w błękitach.

Poster Store – kod rabatowy
Poster Store – kod rabatowy

Plakaty Poster Store, o czym już pewnie nie raz wspomniałam, to genialny sposób, aby w kilka minut odświeżyć swoje domowe wnętrze i sprawdzić, że poczujesz się w nim lepiej! Tak więc jeśli planujesz takie zmiany korzystaj z kodu i odmieniaj!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde