Odnowione wnętrze z plakatami Poster Store + kod rabatowy

Dekoracja ścian Poster Store
Nie wiem czy już wspominałam, ale jeśli tak to przypomnę - już jakiś czas temu udało nam się z mężem wykończyć wszystkie pomieszczenia w naszym domku. W zasadzie każde miejsce stworzyliśmy od początku do końca według swojego planu. Mimo, iż wiele osób odradzało nam niektóre rozwiązania to my zostaliśmy przy swoim, czego absolutnie nie żałujemy. Wszystko jest tak jak chcieliśmy!

Dzisiaj kilka słów o tym jak w prosty sposób odmienić/odświeżyć wnętrze swojego domu czy mieszkania. Z pomocą przychodzi strona Poster Store.

Zmień wnętrze w kilka minut z plakatami Poster Store

Lubię zmiany, może nie jakieś drastyczne, ale takie, dzięki którym mogę poczuć się odrobinę lepiej. Do takich przyjemności zaliczam niewielką zmianę w dekoracji pomieszczenia. Wystarczy przestawić świeczki, kwiaty, obrazy na ścianach, przesunąć meble, by poczuć się jak w nowym miejscu. Tak naprawdę nie potrzeba wiele by odświeżyć delikatnie dom czy mieszkanie. Zgodzicie się ze mną?
Promocja na Plakaty Poster Store

Sama ostatnio wpadłam na pomysł aby plakaty, które mam na ścianach w sypialni czy korytarzu podmienić na coś nowego. Tym razem zapragnęłam mieć w swoim otoczeniu widok na wymarzone Santorini, kolejny raz zdecydowałam się też na palmy i flamingi. W kuchni natomiast postanowiłam zawiesić plakat przedstawiający wino. Zanim jednak plakaty zawisną w moich pomieszczeniach, postanowiłam pokazać Wam je w nieco innej odsłonie, co możecie zobaczyć na zdjęciach.
Kod rabatowy na Plakaty Poster Store
Kod rabatowy na Plakaty Poster Store

Do swoich zmian, jak już wspomniałam wykorzystałam plakaty ze strony Posterstore.pl. Jeśli jeszcze nie znacie tego sklepu odsyłam Was do linku poniżej.


Plakaty w skandynawskim stylu

Wspomnę jeszcze, że Poster Store to strona na której znajdziemy plakaty i ramki, a to wszystko utrzymane w skandynawskim stylu. Wykorzystując je możemy utworzyć niesamowitą galerię, która pięknie wypełni każde wnętrze. Plakaty drukowane są na papierze wysokiej jakości i co ważne ekologicznym, bo celem Poster Store jest dbanie o środowisko. Wszystkie plakaty posiadają certyfikaty FSC jak i Nordic Swan Ecolabel.
Kod rabatowy na Plakaty Poster Store
Kod rabatowy na Plakaty Poster Store
Kod rabatowy na Plakaty Poster Store

Oferta Poster Store to: obrazy do kuchni, dla dzieci, plakaty przedstawiające naturę, miasta, mapy, architekturę itp. To również ramki w wielu pięknych odsłonach. Ponadto ich strona to masa cudownych inspiracji, na które z wielką przyjemnością się patrzy. Koniecznie to sprawdźcie!

…a jeśli macie ochotę zamówić, któryś z plakatów oferowanych przez Poster Store lub stworzyć niesamowitą galerię na ścianie w salonie czy w kuchni, zostawiam kod zniżkowy. Z hasłem dyedblonde_30, otrzymacie 30% rabatu na plakaty, z wyłączeniem sekcji Selection. Kod jest ważny od dziś do 02 października 2020 r.

Napiszcie w komentarzach czy podobają Wam się takie dekoracje w domu. Dajcie też znać jaki motyw wybralibyście do siebie – letni powiew, naturę, obrazy przypominające wakacje czy coś związanego z modą.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde