Moje galerie naścienne z plakatami Poster Store

Dekoracja pustych ścian
Udało się! Meblowanie naszego domu mogę uznać praktycznie za zakończone. W końcu, bo zaczynało mnie to już nieco męczyć. Tak naprawdę mamy dopięte już prawie wszystko, łącznie z dekoracjami, podkreślającymi wygląd naszych wnętrz. Mam nadzieję, że jesteście ciekawi jak nam całość wyszła bo szykuję serię wnętrzarskich wpisów! Już nie mogę się doczekać aż podzielę się z Wami moimi wrażeniami. Tymczasem dzisiaj wspomnę co nieco o moich najnowszych dekoracjach jakimi są plakaty Poster Store.  


Moje galerie naścienne z plakatami Poster Store

Kiedy zamówiłam swoje pierwsze plakaty do domu, stwierdziłam, że są niesamowitymi dodatkami, które podkreślają klimat pomieszczeń. Od razu zapragnęłam kolejnych, tym bardziej, że na stronie Poster Store, zobaczyłam kilka wzorów mogących pasować do moich domowych wnętrz. 

Wspomnijmy co nie co o stronie Poster Store… 

Poster Store to strona, na której znajdziemy wysokiej jakości plakaty w stylu skandynawski projektowane przez artystów z całego świata. Plakaty drukowane są na matowym papierze (Scandia 2000 White) odpornym na upływ czasu. Jest on na tyle gruby, że obraz spokojnie może pozostać powieszony sam, choć wiadomo - większy efekt będzie dawał umieszczony w dopasowanej ramce. Poster Store posiada plakaty z kategorii: natura i botanika, ilustracje i abstrakcje, typografia i cytaty, mapy i miasta, architektura, miłość, zwierzęta, moda i wiele innych. Każdy z nich ma w sobie coś nietypowego i niezwykłego, nadają się do salonu, sypialni, kuchni, a nawet do pokoju dziecięcego. Równie piękny ozdobią hol, czy niewielki korytarz. Plakaty Poster Store inspirowane są skandynawskim stylem, a połączenie kilku ze sobą stworzy niezwykłą galerię naścienną, którą możemy codziennie podziwiać w swoim domu.

W ofercie strony Poster Store znajdziemy również szeroki wybór wysokiej jakości ramek w różnych rozmiarach i kolorach. Ramki te spokojnie możemy wieszać pionowo jak i poziomo, dopasowując do danego plakatu. Zamiast szkła, wyposażone zostały w znacznie lżejszą i odporniejszą szybkę z pleksiglasu, która wyglądem praktycznie nie różni się od szkła. Podobnie jak i plakaty, tak i ramki inspirowane są skandynawskim desingiem. Do wyboru mamy aluminiowe ramy w czterech odcieniach: złoty, srebrny, miedziany czy czarny oraz ramy wykonane z prawdziwego drewna: dębowego, orzecha włoskiego i sosnowego. Ponadto na stronie Poster Store oprócz ramek znajdziemy stylowe wieszaki na plakat, które dodadzą klimatu naszym wnętrzom.

W celu zabezpieczenia, ramki jak i wieszaki pakowane są w kartony ochronne, a więc mamy gwarancję, że dotrą do nas nieuszkodzone.
Dekoracja pustych ścian

Plakaty i ramki Poster Store, które wybrałam do swoich pomieszczeń

Koniecznie chciałam zagospodarować ścianę nad barkiem w salonie, która była pusta. Zarówno mnie jak i mężowi, marzył się duży, czarno-biały obraz idealnie wpasowujący się w cały nasz wystrój. Przeszukując ofertę strony Poster Store natrafiłam na obrazy z dzikimi zwierzętami i od razu pomyślałam, że muszą zawisnąć na ścianie w salonie. Ostatecznie wybrałam panterę na czarnym tle, wilka i lwa na białym tle. Wszystkie trzy plakaty umieściłam w czarnych albuminowych ramkach i zawiesiłam je obok siebie tworząc piękną, mini galerię. Nam bardzo się podoba, ale jestem ciekawa Waszej opinii. Plakaty i ramki które wybrałam są w dwóch rozmiarach: 50x50 cm i 30x40 cm.
Dekoracja pustych ścian

Kolejna mini galeria początkowo miała zawisnąć w kuchni, ale bardziej pasowała nam na korytarzu i tam też ją zostawiliśmy. Tym razem również postawiłam na naturę. Galeria składa się z dwóch obrazów, oba w ramiarze 40x50 cm, włożone do srebrnych ramek. Jeden z plakatów przestawia krowę szkocką rasy wyżynnej, natomiast drugi - leśne wzgórza. Galeria niby mała, ale wygląda niezwykle klimatycznie.
Dekoracja pustych ścian

Ostatni wybrany przeze mnie plakat, stanął na konsoli w salonie, przedstawia morskie wybrzeże. Jak wiecie, jestem fanką tych klimatów dlatego morskich fal nie może zabraknąć w moim domu. Tym razem postawiłam na plakat w rozmiarze 21x30 cm i dobrałam do niego ramkę w kolorze czarnym.
Dekoracja pustych ścian

W zasadzie każdy z plakatów przypadł mi do gustu, ale gdybym miała wybrać ulubieńca to moimi faworytami są lew na białym tle i krowa szkocka. Nie wiem dlaczego, ale oba obrazy mają coś w sobie.

Jestem ciekawa, który z moich wyborów podoba Wam się najbardziej. Napiszcie w komentarzach.

P.s. Jeśli macie w planach zaopatrzyć się w tego typu galerię, mam małą niespodziankę, z której warto skorzystać. Z hasłem dyedblonde30, otrzymacie 30% rabatu na plakaty, z wyłączeniem sekcji Selection. Kod jest ważny od dziś przez 14 dni.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde