Z nowym rokiem, nowym krokiem, czyli jak odmienić domowe wnętrze w parę minut? Kod rabatowy do sklepu Poster Store

Kod rabatowy do sklepu Poster Store
Z racji, że rok 2020 nie był najlepszy, stwierdziłam, że w 2021 zrobię kilka zmian. Zamierzam skupić się jeszcze bardziej na jednym ze swoich głównych celów, który próbuję zrealizować już od kilku lat. Dlatego też muszę totalnie poświęcić się blogowi, ale akurat z tym to u mnie nie problem. Ponadto, postanowiłam wprowadzić kilka delikatnym zmian w domu w czym pomogła mi strona posterstrone.pl.

Od razu odrobina wiosny i świeżości w domu, która po ostatnich świętach zdecydowanie była mi potrzebna!

 

Odmieniłam wnętrze w domu przy pomocy plakatów

Plakaty Poster Store już po raz trzeci goszczą na moim blogu – poniżej możesz zobaczyć jak prezentowały się moje wcześniejsze zamówienia. 

Tym razem postanowiłam wprowadzić do swojego domu jeszcze więcej natury, dzięki czemu w pomieszczaniach zrobiło się bardziej wiosennie, a nawet rzekłabym, że wakacyjnie (komuś tu marzy się urlop:)). Tropikalne liście, lampart na drzewie, ulubiona lawenda, nostalgiczne widoki na wodę i piękne minimalistyczne napisy to właśnie te obrazy do mnie trafiły. Zdecydowanie tego typu zdjęcia odzwierciedlają klimat, który uwielbiam. Dodatkowo do zamówienia wybrałam dwa malutkie plakaty kojarzące się z modą - białe tło i czarna grafika, które odnajdą się w mojej garderobie. 


Kod rabatowy do sklepu Poster Store
Kod rabatowy do sklepu Poster Store
Kod rabatowy do sklepu Poster Store
Kod rabatowy do sklepu Poster Store

Świetny pomysł na prezent

Tak sobie teraz pomyślałam, że tego typu plakaty będą świetnym pomysłem jako prezent, chociażby na parapetówkę. Wystarczy, że znasz gust osoby obdarowanej, dopasujesz odpowiedni plakat do ramki i masz gotowy nietuzinkowy prezent, który na pewno się spodoba, bo w końcu  produkty Poster Store to wysoka jakość. Przykładowo do salonu możesz zamówić plakaty przedstawiające naturę, albo abstrakcyjne plakaty. Do pokoju dla dzieci coś bardziej delikatnego, do kuchni może plakat z winnicą, a do sypialni coś motywującego. Co o tym sądzisz? Wszystko zależy od Twojego pomysłu! Wybór na Poster Store jest ogromny, a więc bez problemu znajdziesz coś dla siebie i innych! 
 
Kod rabatowy do sklepu Poster Store
Kod rabatowy do sklepu Poster Store

Podobają Ci się plakaty, które wybrałam? Z kodem dyedblonde35 otrzymasz 35% zniżki na zakup plakatów Poster Store (kod nie uwzględnia plakatów Selection i ramek). Kod ważny jest do 28 lutego 2021r. Korzystaj, zamawiaj do woli i zmieniaj wnętrze w swoim domu/mieszkaniu.

Tymczasem chętnie dowiem się czy podobają Ci się takie dodatki w domu i co sądzisz o takim pomyśle na prezent.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde