Przegląd kominów damskich idealnych na chłodniejsze dni

Co założyć zamiast szalika?
Zima tego roku pozytywnie nas zaskoczyła, w końcu jest jak należy. Śnieg i delikatny mróz, spokojnie można było poszaleć w śniegu. Również i ja korzystałam. Zaliczyłam zimowe spacery, a także zjazdy z górki - zabawa na całego!

Modne kominy damskie

Moda zmienia się z roku na rok, choć ostatnio chyba najbardziej popularne stały się domowe outfity, czyli dresy. Tak czy inaczej wychodząc z domu w okresie mrozów warto się dobrze ubrać! Ciepła kurtka, solidne buty, czapka, rękawiczki i szalik bądź komin. Najlepszy ubiór w zimowe dni to ten na cebulkę, gdyż umożliwia nam ściąganie lub zakładanie warstw w zależności od temperatury na zewnątrz.  

Ok, ale dzisiaj nie o ubieraniu się na cebulkę, a damskich kominach.

Co założyć zamiast szalika?

Kominy damskie, co to takiego?

Myślę, że już chociaż raz miałaś taki u siebie. Kominy damskie to nic innego jak alternatywa dla szalików, są o wiele praktyczniejsze i wygodniejsze, ale przede wszystkim chronią szyję przed mrozem oraz wiatrem. Swój pierwszy komin miałam gdzieś w gimnazjum, był dla mnie zdecydowanie praktyczniejszy niż szalik, wystarczyło, że przełożyłam go przez głowę i nie musiałam martwić się, że gdzieś spadnie i się zgubi. Kominy do tej pory są modne, a nawet z roku na rok stają się modniejsze. Co jak co, ale coraz bardziej cenimy sobie stylową wygodę.

Modne kominy damskie oferuje nam sklep PaMaMi, gdzie mamy do wyboru ciepłe kominy zimowe, idealne na sezon przejściowy w różnych odcieniach i nietuzinkowych splotach. Oczywiście oprócz kominów znajdziemy tam inne akcesoria dla Pań chociażby czapki czy rękawiczki. W ofercie sklepu nie zabrakło również dodatków dla Panów czy dzieci, a więc dla każdego coś ciepłego bo misją PaMaMi jest otulanie ciepłem. Co ważne, ich produkty wytwarzane są w Polsce, dzięki czemu zamawiając u nich wspieramy polską gospodarkę.

 
Co założyć zamiast szalika?

Modele kominów damskich

Na stronie PaMaMi znajdziesz kominy typowo zimowe i te nieco lżejsze. Zimowe modele wykonane są z mieszanki tkanin, która ma zapewnić termoregulację oraz ochronę przed mrozem. Natomiast naturalna domieszka materiałów zapewnia komfort noszenia. Kominy przejściowe, czyli te nieco lżejsze wykonane są z naturalnej bawełny, a więc dobrze prezentują się przy każdej stylizacji. Są lekkie, nie zajmują miejsca i są przede wszystkim wygodne.

A Ty wolisz kominy czy tradycyjne szaliki? Napisz w komentarzu!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde