Długopis Parker – pomysł na prezent

Długopis parker z grawerem
Dawno na moim blogu nie było „prezentownika” a przyznam, że sama często zaglądam do sieci by się zainspirować. Dlatego szybciutko się poprawiam i przychodzę z propozycją, która świetnie sprawdzi się jako prezent na: dzień matki, dzień ojca, dzień dziecka, imieniny, urodziny i wiele innych okazji.

 

Praktyczny pomysł na prezent

Już nie raz wspomniałam, że jestem zwolenniczką praktycznych prezentów. Nie lubię dostawać „pierdółek”, które później stoją i łapią kurz, a ja mam dodatkową rzecz do sprzątania i przekładania z kąta w kąt. Dla mnie prezent powinien być przydatny. Koniec, kropka :D.

 

Długopis Parker

Praktycznym prezentem może się okazać długopis, który tak na prawdę można dać przy każdej okazji, bez względu na wiek czy płeć. To praktyczna rzecz przydatna osobie przedsiębiorczej, dziecku w szkole, nauczycielce, w pracy biurowej itp. Długopis parker z grawerem to ekskluzywny prezent do pisania, na którym można umieścić unikalną dedykację.

Do grawerowania długopisów parker wykorzystywane jest innowacyjne narzędzie kreatora graweru, dzięki czemu efekt końcowy jest piękny, ma wysoką jakość i trwałość. Jeśli nie masz pomysłu na życzenia czy własną dedykację możesz skorzystać z Banku Życzeń i Sentencji znajdującym się na stronie murrano.pl.

Murrano oferuje długopisy parker w wielu wersjach kolorystycznych. Znajdziesz coś dla kobiet i mężczyzn. Strona w ofercie posiada również inne akcesoria takie jak: złotą i srebrną biżuterię, prezenty ze szkła, książki, kubki czy chociażby albumy. Naprawdę jest w czym wybierać.

Nie masz pomysłu na prezent - odwiedź murrano.pl.

Koniecznie napisz w komentarzu jakie prezenty preferujesz i co sądzisz o grawerowany długopisie jako podarunek dla drugiej osoby.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde