7-dniowa kuracja dla skóry suchej Pierre René Medic Laboratorium, natychmiastowe efekty!

Ampułki z kwasem hialuronowym
Ostatnio mam fazę na punkcie ampułek do twarzy, których zadaniem jest natychmiastowe nawilżenie skóry. Tym samym musiałam trochę poszperać w Internecie by znaleźć kolejne produkty do testowania. Postawiłam na 7-dniową kurację Pierre René Medic Laboratorium, która nie odstraszała mnie swoją ceną, a opisywane działanie zachęcało do sprawdzenia.

Kuracja 7-dniowa, czy to w ogóle działa?

Trudno uwierzyć, że 7 dni może wystarczyć, aby skóra była wygładzona, zregenerowana, nabrała blasku, koloryt został wyrównany, a zmarszczki były mniej widoczne. A jednak! Takie ampułki jak Pierre René Medic Laboratorium z kwasem hialuronowym to niezwykła porcja dobroci dla skóry, o czym zaraz Ci opowiem. 
Ampułki z kwasem hialuronowym

Pierre René Medic Laboratorium, ampułki z kwasem hialuronowym

Zacznę od wyglądu samych ampułek i opakowania. Płyn umieszczony został w 7-dmiu niewielkich buteleczkach, które mieszczą w sobie po 2 ml kuracji. Buteleczki są przeźroczyste i wykonane zostały z cienkiego szkła, tak by można było je łatwo otworzyć, ale na tyle solidnego by ich przez przypadek nie rozbić. Całość umieszczono w kartoniku w kolorze białym.

Każdą buteleczkę wypełniono przeźroczystym płynem, który ma rzadką konsystencję niczym woda, łatwo rozprowadza się po skórze i bardzo szybko wchłania. Spokojnie można go nakładać pod makijaż, gdyż go nie roluje, ani nie skraca jego trwałości. Płyn pozostawia delikatny efekt filmu, jednak w niczym to nie przeszkadza, a aplikując na niego krem można się go pozbyć.   

Ampułki z kwasem hialuronowym

Pierre René Medic Laboratorium, ampułki z kwasem hialuronowym przeznaczone są do każdego typu skóry, ale w szczególności do tej suchej,  odwodnionej, zmęczonej, jak również do skóry z pierwszymi oznakami starzenia, która utraciła jędrność i elastyczność. Działanie ampułek oparte zostało na zawartości małocząsteczkowego kwasu hialuronowego LMW, który odmładza, hamuje proces powstawania zmarszczek, poprawia jędrność oraz pigmentację, chroni skórę przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, dobrze nawilża i wygładza. Dodatkowo kwas hialuronowy zawarty w ampułkach pomaga utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia skóry.

 

Kurację stosowałam zgodnie z zaleceniami przez 7 dni. W zasadzie już po pierwszej aplikacji i wchłonięciu się płynu zauważyłam jak pięknie wygładza skórę, korygując wszelkie niedoskonałości. Po 7 dniach mogłam zauważyć jak znacząco poprawił się wygląd mojej cery. Była promienna, zdrowa, zregenerowana, dobrze nawilżona i przede wszystkim nie wyglądała na zmęczoną. Także śmiało mogę stwierdzić, że taka 7-dniowa kuracja ampułkami sprawdziła się u mnie doskonale. Tym samym poluję już na następne. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć równie dobrze działającą kurację!

Ampułki z kwasem hialuronowym

Ampułki dostępne są na stronie Notino.pl w cenie około 48 zł za całe opakowanie, czyli 7 sztuk.

 

Napisz w komentarzu czy lubisz takie 7-dniowe kuracje i czy znasz markę Pierre René.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde