Zapachy do domu inspirowane naturą AirWick Botanica #wkontakcieznaturą

Egzotyczne zapachy inspirowane naturą
Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam gdy w domu pięknie pachnie i chyba zaczynam mieć na tym punkcie małego bzika, co mogliście nie tak dawno zobaczyć w poście, w którym prezentowałam świece i nie tylko.   

Dzisiaj nie o świecach, ani kadzidełkach, ale o cudownych, egzotycznych aromatach od AirWick.


Zapachy do domu inspirowane naturą

Nie tak dawno dotarła do mnie przepiękna paczka od AirWick, w której znalazłam same dobroci dla domu. Wszystko inspirowane naturą, zapachy niczym z egotycznych wysp, które otulają cały dom. Czy może być lepiej.

Egzotyczne zapachy inspirowane naturą
Egzotyczne zapachy inspirowane naturą

Jako pierwszy z paczki wyciągnęłam elektryczny odświeżacz powietrza z wkładem, obok znajdowały się 4 wkłady z pozostałymi wariantami zapachowymi, świeca z wosku naturalnego pochodzenia oraz odświeżacz w aerozolu. Wszystko jak już wspomniałam utrzymane w egzotycznych zapachach, które przedstawię poniżej.

Seria Botanica to 5 wariacji zapachowych, w których znajdziemy naturalne olejki eteryczne wykonane ze składników pozyskiwanych tak by nie zakłócać harmonii natury. Produkty nie zawierają ftalanów, acetonu i barwników, mają bardzo intensywne aromaty i są długotrwałe, bo aż do 120 dni. AirWick stworzył serię Botianica z myślą o naszej planecie, celem było uzyskanie jak najbardziej intensywnych aromatów, zmniejszając tym samym ich wpływ na środowisko. Dzięki czemu butelki wykonywane są z tworzyw sztucznych, które w 99% pochodzą z recyklingu, a kartony w które są pakowane poszczególne produkty posiadają certyfikat Forest Stewardship Council, FSC. Dodatkowo jak już wspomniałam składniki, które są potrzebne do stworzenia tych aromatów są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, szanując planetę.


Dostępne wariacje zapachowe w serii Botanica marki AirWick

Dostępnych zapachów mamy tutaj aż pięć, czyli jest z czego wybierać. Wszystkie aromaty są inspirowane egzotyczną naturą, dla mnie to coś pięknego bo uwielbiam takie ciekawe, nietuzinkowe zapachy, kojarzące mi się z wakacjami. 

Egzotyczne zapachy inspirowane naturą

Marokańska mięta i różowy grejpfrut – to połączenie zapachowe najbardziej mnie intrygowało i słusznie, bo mięta z grejpfrutem tworzy niewyobrażanie intensywny, odświeżający, a jednocześnie kojący aromat, którego nie da się zapomnieć.

Świeży ananasa i tunezyjski rozmaryn – ciekawe połączenie, w sumie nigdy nie pomyślałbym o tym by do odświeżacza dołożyć  rozmaryn, który przecież jest przyprawą. Pachnie on bardzo intensywnie co w połączeniu z ananasem tworzy coś niesamowitego.

Wanilia i himalajska magnolia – tutaj mamy aromat dla wielbicieli słodkich wariacji. Dominuje w nim wanilia, która przechodzi w łagodną woń magnolii.

Egzotyczna róża i afrykańskie geranium – to zapach, który aktualnie stosuję w swoim domu. Jest to aromat bardzo świeży, gdzie mocno wyczuwalny jest kwiat geranium.

Karaibski wetiwer i drzewo sandałowo – zapach ten kojarzy mi się z intensywnymi perfumami, które z pewnością bardzo bym polubiłam. Wetiwer pachnie korzennie co w połączeniu z drzewem sandałowym tworzy fanatyczny duet.

W zasadzie każdy z tych aromatów przypadł mi do gustu, ale gdybym miała wybrać swojego faworyta chyba byłoby to połączenie marokańskiej mięty i różowego grejpfruta. Na drugim miejscu postawiłabym dwa zapachy egzotyczną różę i afrykańskie geranium oraz  karaibski wetiwer i drzewo sandałowe. Świeży ananas i tunezyjski rozmaryn wpasowałby się w trzecią pozycję, a na końcu wanilia i himalajska magnolia tylko i wyłącznie dlatego, że wolę ciut odżywcze zapachy.

Egzotyczne zapachy inspirowane naturą

Koniecznie daj znać czy poznałeś już serię Botanica marki AirWick i który z aromatów przypadłby Ci najbardziej do gustu!

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde