Zrób świąteczny prezent swojemu pupilowi Allezoo.com.pl

opinia o sklepie Allezoo.com.pl
Był już u Ciebie w tym roku pierwszy śnieg? U mnie poprószyło przez jeden dzień, z czego część śniegu się rozpuściła, a druga przymarzła. Muszę przyznać, że odzwyczaiłam się od takiego zimna, mimo to tym razem liczę na białe święta!

Dzisiaj przychodzę z bardzo nietypowym wpisem, bo opowiem o sklepie zoologicznym, w którym można zakupić prezent świąteczny dla swojego pupila, ale nie tylko!


Opinia o sklepie allezoo

Świąteczny prezent dla pupila

Nie wiem czy wspominałam, ale pies, którego mamy jest psem świątecznym. Dlaczego? Powód jest prosty. Trafił on do nas w Wielką Sobotę tego roku, a z racji, że ostatnie święta Wielkanocne były pod znakiem pandemii, mieliśmy więcej czasu dla niego przez co jest bardzo, ale to bardzo rozpieszczony. Czasem wydaje się, że chyba aż za bardzo, ale skoro jest tak „wyniuniany” nie mogło się obyć bez mikołajkowo-świątecznego prezentu dla niego! Z pomocą przyszedł sklep zoologiczny Allezoo.com.pl.


Kilka słów o sklepie zoologicznym Allezoo.com.pl

AlleZoo to jak już wspomniałam sklep zoologiczny, który ma na uwadze dobro pupila, a co za tym idzie, wszystkie ich akcesoria są sprawdzone, tak by nie wyrządzić krzywdy zwierzętom. Produkty zawarte w ofercie są również wysokiej jakości! Wiadomo, w Internecie roi się od tego typu sklepów, ale co wyróżnia Allezoo.com.pl? Przede wszystkim szeroki wybór akcesoriów, karm dla psów, kotów i innych zwierząt takich jak świnki morskie, króliki, myszy i tak dalej. Ponadto dużym atutem jest fakt, że zamówienia realizowane są bardzo szybko. 


opinia o sklepie Allezoo.com.pl

Co zamówiłam dla naszego pupila?

Cheddar w prezencie otrzymał kilka fajnych rzeczy. Postawiłam na legowisko – jaskinię, która ma szary odcień i nadruki łapek. Jaskinia jest naprawdę solidna, dzięki czemu mam gwarancję, że pies jej po chwili nie rozszarpie. W środku mieści się dodatkowo przytulna poduszka. Atutem tego zestawu jest fakt, że całość można prać w pralce w temperaturze około 30 stopni. Kolejne rzeczy to dwie zabawki: gumowa, piszcząca kaczka oraz kółko do gryzienia – może w końcu przestanie wszystko niszczyć. Zamówiłam również miskę dwudzielną, nową obroże i smycz oraz karmy ‐ każdą w innym smaku, gdyż nasz pies raczej nie przepada za powtarzającymi się posiłkami. Całość wyniosła około 150zł co dodatkowo utwierdza mnie w tym, że sklep zoologicznymi Allezoo.com.pl ma produkty nie tylko świetnej jakości, ale i w świetnej cenie.


opinia o sklepie Allezoo.com.pl
opinia o sklepie Allezoo.com.pl
opinia o sklepie Allezoo.com.pl

Teraz nie pozostaje nic innego tylko przyzwyczaić psa do siedzenia w jaskini – obawami się, że nie będzie to takie proste.

Koniecznie napisz w komentarzu czy masz w domu jakiegoś zwierzaczka i czy jest równie mocno rozpieszczony co nasz Cheddar.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde