Pomysł na prezent dla niego – zestaw upominkowy Notino.pl

The Fuzzy Duck Ginger & Lime
Jak to jest u ciebie? Obchodzisz Mikołaja, czy gwiazdkę, a może jedno i drugie? U nas już od dawna przyjęło się, że prezenty sprawiamy sobie tuż po Wigilijnej kolacji, czyli na gwiazdkę. Jednakże już przez cały grudzień mam dylemat co kupić mężowi by przypadło mu do gustu. Tym razem z pomocą przychodzi mi strona Notino, gdzie znalazłam prezent idealny dla brodacza.

Zestaw upominkowy Baylis & Harding The Fuzzy Duck Ginger & Lime

Na zdjęciach na Instagramie kilkukrotnie przewinął się mój mąż (tu na blogu chyba też), można więc tam zobaczyć, że jest on posiadaczem brody, do której oboje mocno się przywiązaliśmyJ. Dlatego też jakiś czas temu udało mi się namówić go na jej pielęgnację. Jak wiadomo na rynku kosmetycznym jest teraz mnóstwo produktów do pielęgnacji brody, ale który wybrać na prezent? Nie jest łatwo, jednak ja najbardziej polecam zestawy upominkowe! Takim zestawem jest chociażby Baylis & Harding The Fuzzy Duck Ginger & Lime.

The Fuzzy Duck Ginger & Lime

Zwartość opakowania Baylis & Harding The Fuzzy Duck Ginger & Lime to szampon, balsam i wosk do brody oraz mydło na wąsy. Wszystko zostało pięknie umieszczone w bardzo eleganckim, męskim opakowaniu, dzięki czemu prezent wygląda efektowanie i designersko. Całość utrzymana w kolorze miedzianego złota. Poszczególne produkty również prezentują się bardzo dobrze.

Szampon umieszczony w zestawie to 100ml w buteleczce wykonanej z przyciemnianego plastiku, przyozdobionej czarną etykietą z elementami złota. Butelkę zakręcono złotą nakrętką. Balsam do brody to 30 ml w eleganckiej tubce z białą etykietą i złotą nakrętką. Wosk znajduje się w niewielkim słoiczku, który mieści w sobie 50 g produktu. Słoiczek utrzymany jest w tej samej kolorystyce co szampon. Ostatni kosmetyk czyli mydełko znajduje się w czarnym kartoniku. Każdy z produktów ma łagodny, przyjemny dla nosa zapach, a więc śmiało mogą je stosować mężczyźni którzy nie lubią intensywnych aromatów.

Zestaw do pielęgnacji brody
Zestaw do pielęgnacji brody

Oczywiście zestaw Baylis & Harding The Fuzzy Duck Ginger & Lime to tylko moja propozycja prezentu dla brodacza. Na stronie Notino.pl znajdziesz mnóstwo innych pomysłów. Zestawy są naprawdę piękne i mieszczą się w różnym przedziale cenowym. Można wybierać do woli! Sama mam już na oku kilka innych dla mojego męża.

Zestaw upominkowy Baylis & Harding The Fuzzy Duck Ginger & Lime dostępny jest w cenie 72 zł. Wydaje się, że jest to rozsądna cena.

Koniecznie napisz w komentarzu jaki jest Twój pomysł na prezent dla swojego partnera.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde