Zapachy do domu i świece tworzą miłą i przytulną atmosferę

Woski i świece Yankee Candle

Od jakiegoś czasu spokojnie mogę się nazwać świeczkowo-kadzidłowym maniakiem. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zapachy, które potrafią sprawić, że w domu pojawia się taka przytulna aura. Jeszcze nie tak dawno nie ciągnęło mnie do takich klimatów, ale nie ma się co bronić przed zmianami.

Zarówno jesień jak i zima to czas w roku kiedy o ciepły klimat w swoim domu dbam dwa razy bardziej! Na szczęście na rynku mamy spory wybór zapachów, które doskonale sprawdzą się w naszych mieszkaniach i nie mówię tutaj tylko o świeczkach, bo równie przytulną aurę wprowadzają chociażby woski, lampy katalityczne, kadzidełka, olejki eteryczne czy dyfuzory ultradźwiękowe. Zgodzisz się ze mną? Jeśli nie to spróbuję zmienić Twoje zdanie.


Olejek eteryczny o zapachu Mentolowym
Kadzidełka do domu

Zapachy do domu

Jedną z najbardziej znanych i lubianych marek jest Yankee Candle. To właśnie oni dbają o to by ich świece wypalały się do samego końca i przez ten cały czas dawały piękny, trwały zapach. Ich świece to wysoka jakość i staranność o każdy detal, postawione w pomieszczeniu potrafią nie tylko dbać o klimat, ale i wnętrze domu. Woski Yankee Candle są równie świetne co świece! Ich palenie to czysta przyjemność i cudny aromat przez wiele godzin.


Zapachy do domu z Notino

Kolejnym świetnym rozwiązaniem, który skutecznie dba o zapach w domu są bardzo przeze mnie lubiane dyfuzory zapachowe. Strona Notino oferuje nam ich szeroki wybór. Mamy tam przeróżne marki, które zachwycają aromatami. Dyfuzor zapachowy zapewnia nie tylko zapach, ale i wystrój wnętrza. To połączenie szklanej buteleczki, którą uzupełnia się specjalnym płynem oraz pałeczek przez, które wydobywa się aromat. Taki zestaw to genialny pomysł na prezent.

Dyfuzor ultradźwiękowy to produkt, który jest na liście moich życzeń. To nowoczesny element dekoracji wnętrz, wypełniający zapachem cały dom. On nie tylko odświeża, ale oczyszcza i nawilża powietrze co jest jego dodatkowym atutem. Liczę, że wkrótce jeden z dyfuzorów ultradźwiękowych trafi do mnie i będzie umilał mi czas.

Do lampy katalitycznej przekonałam się parę miesięcy temu. Odpalana jest ona w moim domu regularnie,  co pozwala utrzymać miłą i przytulną atmosferę przez długi czas.


Zapachy do domu z Notino
Lampa katalityczna

Koniecznie daj znać czy tworzysz w swoim domu, mieszkaniu ciepły klimat za pomocą świec i innych zapachowych umilaczy. Napisz też, którą z opcji wymienionych przeze mnie w dzisiejszym poście lubisz najbardziej.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde