Powiew lata – mgiełka do ciała Tuberose, NOU

Perfumy NOU
Nie wiem czy pamiętacie, ale jakieś dwa miesiące temu przedstawiałam Wam kolejny zapach marki NOU. Była to woda perfumowana Rose Patchouli, która zauroczyła mnie swoim połączeniem aromatów drzewa sandałowego z mandarynką. Dla przypomnienia, podrzucam link.Powiew lata – mgiełka do ciała

Jak każda kobieta lubię pięknie pachnące perfumy, które utrzymują się na skórze przez większość dnia. Jednak zarówno latem jak i podczas ciepłej wiosny, sięgam po znacznie lżejsze i łagodniejsze rozwiązania jakimi są mgiełki do ciała, które nie tylko pięknie pachną, ale i orzeźwiają oraz odświeżają skórę. Moim aktualnym odkryciem jest mgiełka do ciała Tuberose NOU kusząca nie tylko pięknym, delikatnym zapachem, ale wydajnością i trwałością, o czym poniżej.
Perfumy NOU

Mgiełka do ciała Tuberose, NOU

Mgiełkę znajdziemy w 200 ml butelce wykonanej z przeźroczystego plastiku. Butelka została przyozdobiona logiem marki, nazwą zapachu i grafiką przedstawiającą kwiaty. Do butelki dołączono wygodny w  użyciu, czarny aplikator i zatyczkę. Całość jest prosta, ale efektowna. Sama uwielbiam minimalistyczne opakowania więc w tym przypadku marka NOU totalnie trafiła w moje gusta. Środek butelki wypełniony został przeźroczystą mgiełką, która jak to klastycznie w tego typu produktach przybrała postać wody. 

Nuty głowy: mleko
Nuty serca: tuberoza, ylang-ylang, jaśmin
Nuty bazy: drzewo sandałowe, wanilia, białe piżmo

Największym dla mnie zaskoczeniem w mgiełce do ciała Tuberose było mleko, które jest wyczuwalne już przy pierwszym pryśnięciu. Jest to bardzo subtelny aromat wyraźnie podkreślający zapach tuberozy oraz jaśminu. Połączenie to tworzy zapowiedź uwalniającej się z mgiełki kolejnej nuty jaką jest drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo. Całość tworzy lekki, finezyjny zapach, którym z wielką chęcią spryskuję swoje ciało, czując odświeżenie i orzeźwienie. 

Zapoznaliśmy się już z zapachem, a co z wydajnością i trwałością mgiełki do ciała Tuberose?

W zasadzie to nie muszę się tutaj rozpisywać, bo zarówno z jednej jak i drugiej kwestii jestem bardzo zadowolona. Mgiełka utrzymuje się na skórze do 4 godzin, a więc jak na taki produkt jest to całkiem długo. Po tym czasie warto dodatkowo się spryskać. Co do wydajności, to śmiało mogę stwierdzić, że 200 ml wystarczy na około półtora miesiąca częstego stosowania.
Perfumy NOU
Cena jaką musimy zapłacić za mgiełkę do ciała Tuberose, to około 25 zł. Jak na 200 ml dobrze spisującego się zapachu, jest to na prawdę niewiele.

Ciekawi mnie czy zapoznaliście się już z nowymi produktami NOU, jakimi są mgiełki do ciała! Koniecznie napiszcie o tym w komentarzach.

Jeśli lubicie markę NOU, koniecznie odwiedźcie poniższe posty:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde