Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn NOU Avery

Faceci nie są zbytnio wybredni jeśli chodzi o perfumy. Tak na prawdę to my kobiety zazwyczaj stajemy na wysokości zadania i wybieramy to co nam się podoba. Czyż nie tak właśnie jest? U mnie zdecydowanie tak to działa! Ciekawe czy u Was jest tak samo.

Nie wiem czy już wspominałam, ale męskie perfumy mają w sobie coś, co mnie bardzo do nich przyciąga. Ich zapach lubię chyba bardziej niż damskich. Uwielbiam w nich tą wyrazistość i moc, której często mi brakuje w perfumach dla kobiet…

Pozostając w temacie, przygotowałam dla Was krótką recenzję zapachu, który dość mocno przypadł mi do gustu i który przeznaczony jest dla Panów, także piszę w imieniu mojego męża. Mowa tu o cytrusowo-drzewnej wodzie toaletowej dla mężczyzn NOU Avery.

Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn NOU Avery


Wygląd flakonika wody toaletowej dla mężczyzn NOU Avery

Woda toaletowa NOU Avery mieści się w prostym, 50ml, przeźroczystym flakoniku, ozdobionym jedynie etykietą w kolorze czarnym. Natomiast kartonik, do którego włożono perfum posiada odcień oliwkowo-czarny i napisy w kolorze białym. Wygląda to minimalistycznie i męsko, co dość mocno przypadło mi do gustu. Choć rzecz jasna najważniejszy tutaj jest zapach.

Nuta głowy: bergamotka, cytryna, kwiaty Neroli
Nuta serca: lawenda, owoce jałowca, szałwia
Nuta bazy: mech, drzewo sandałowe, bursztyn

Zapach i trwałość wody toaletowej dla mężczyzn NOU Avery

Powyżej możecie zobaczyć, że NOU Avery, to cytrusowo-drzewna kompozycja, w której przeważa aromat cytryny i bergamotki, a po chwili wydobywa się nutka jałowca i szałwii. Jest to zapach odżywczy i pobudzający, idealny dla mężczyzn aktywnych. NOU Avery jest też aromatem bardzo świeżym, który łagodzony jest przez nuty mchu, drzewa sandałowego i bursztynu.
Trwałość wody toaletowej dla mężczyzn NOU Avery oceniam jako dobrą, może nie utrzymuje się na skórze przez cały dzień, ale spokojnie wytrzymuje przez kilka godzin.

Woda toaletowa NOU Avery, dostępna jest w drogerii Rossmann, w cenie 59 zł/50 ml.

Podobny post znajdziecie poniżej:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde