Dwie sukienki idealne na wiosenny piknik

Czerwona sukienka z guzikami
W tym momencie wspólnie z mężem powinniśmy zwiedzać Czarnogórę. Prawdopodobnie podziwialibyśmy cudowne widoki gór odbijających się w wodzie – marzenie. Liczę jednak na to, że cała ta sytuacja, która burzy nam wszystkim plany jeszcze w tym roku uspokoi się na tyle, że śmiało będziemy mogli udać się w ten zakątek świata, spełnić swoje cele oraz postanowienia z początku roku i normalnie wrócić do rzeczywistości. Oby stało się to jak najszybciej!

Tymczasem ja przygotowałam dla Was swoje kolejne dwie propozycje stylizacji na piknik, spacer czy po prostu na przechadzki z pokoju do pokoju (pewnie to tam aktualnie najczęściej spacerujecie).


Dwie sukienki idealne na wiosenny piknik

To, że lubię wszelkiego rodzaju sukienki wiecie nie od dziś. To taka część garderoby w sytuacjach awaryjnych, gdy kompletnie nie wiem z czym skompletować spodnie lub spódnice. W przypadku sukienki wystarczy postawić na odpowiednie obuwie i dodatki, a cała reszta zrobi się sama. Zgodzicie się? Sukienki też mają to do siebie, że są lekkie i wyglądamy w nich kobieco, co mnie jeszcze bardziej przekonuje do ich zamawiania i zakładania. W dzisiejszym wpisie pokażę Wam dwie sukienki, które ostatnio zamówiłam na stronie Dresslily.

Stylizacja numer 1

W tej stylizacji założyłam na siebie kremową sukienkę z cudownymi falbanami, które tak naprawdę rzucają się nam najbardziej w oczy. Sukienka jest dość krótka, jednak doskonale sprawdzi się w słoneczny, wiosenny dzień. Dopasowałam do niej pastelowe mokasyny, które już nie raz widzieliście w moich stylizacjach, wiklinową torebkę oraz biżuterię. Połączenie to wygląda niezwykle dziewczęco, a więc jest to jedna z moich ulubionych propozycji tutaj na blogu.
Pastelowe mokasyny
Pastelowe mokasyny
Słomiany kapelusz
Pastelowe mokasyny
Pastelowe mokasyny
Pastelowe mokasyny
Mokasyny ze strony kupbuty.com
Sukienka – Dresslily
Buty – kupbuty.com

Stylizacja numer 2

W drugiej stylizacji postawiłam na czerwoną sukienkę z guzikami i delikatną falbanką na zakończeniu. Dobrałam do niej karmelowe mokasyny, torebkę oraz biżuterię. Ta propozycja wydaje się bardziej cięższa od poprzedniej, ale uwierzcie na słowo - jest niezwykle wygodna.
Karmelowe kowbojki
Karmelowe kowbojki
Słomiany kapelusz
Karmelowe kowbojki
Czerwone kowbojki
Karmowe kowbojki
Kowbojki kupbuty.com
Sukienka – Dresslily
Buty – kupbuty.com

Koniecznie napiszcie w komentarzach, która z propozycji podoba Wam się bardziej.

Podobne wpisy możecie znaleźć poniżej:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde