Jaśminowy zapach NOU, Only You

Jaśmin to kwiat, który kojarzy mi się z niezwykłą delikatnością, czymś dziewczęcym. Jego woń jest słodka i jednocześnie lekko dusząca. Niemniej jednak dużo marek decyduje się na stworzenie perfum o tym zapachu. Czy to nie ryzykowne? Kto chciałby spryskać się wodą, która przez cały dzień będzie go gryzła w nos? Dzieje się coś dziwnego, bo jak się okazuje perfumy z tą wonią, są przyjemne dla nosa i sprawiają, że jak już raz ich użyjemy to chcemy więcej. Tak jest w przypadku jaśminowego zapachu NOU.

Jaśminowy zapach NOU, Only You

Woda trafiła do mnie dzięki stronie Only You. Jeśli nie znacie - jest to portal dla kobiet, który porusza takie tematy jak: moda, uroda, zdrowie i lifestyle. Ponadto wspiera blogi i organizuje akcje testowania dla influnecerów. Po różnego rodzaju nowinki zapraszam Was właśnie do nich.

Jaśminowy zapach NOU, cena: około 60 zł/50 ml

Zacznę od wyglądu flakonika, który jest bardzo minimalistyczny. W zasadzie to szklana, przeźroczysta buteleczka, które ma naklejoną na sobie etykietę z nazwą zapachu i marką. Jest prosto, ale jednocześnie elegancko. Nie podoba mi się jedynie zatyczka, która kojarzy mi się z tandetą. Całość standardowo zapakowana jest w kartonik. Wielkość buteleczki jest na tyle praktyczna, że spokojnie mieści się w torebce.

Nuty głowy: cytryna, brzoskwinia, kwiaty neroli
Nuty serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, wiciokrzew
Nuty bazy: piżmo, bursztyn słoneczny

Zapach, jak mówi nam nazwa, to intensywna woń jaśminu, która jest bardzo wyrazista, tym samym zawartość innych składników sprawia, że perfum jest orzeźwiający i idealnie sprawdza się latem czy wiosną. Przyznam szczerze, że nie do końca byłam przekonana do tego typu woni, jednak perfum NOU zachęcił mnie do siebie w 100%.
Trwałość jaśminowego zapachu NOU, oceniam na dobrą. Wytrzymuje na skórze do około 5 godzin, po tym czasie warto psiknąć się ponownie. Znacznie dłużej trzyma się natomiast na włosach czy ubraniach.

Podsumowując: Zapach na tyle mnie do siebie przekonał, że z wielką przyjemnością po niego sięgam na co dzień. Dla mnie pryskanie się nim to czysta przyjemność. Oczywiście pewnie znajdą się zwolennicy mniej intensywnych woni, ale jeśli lubicie kwiatowe perfumy, koniecznie wypróbujcie zapach jaśminowy NOU.

Co powiecie na tego typu zapach? Tak czy nie? Dajcie znać w komentarzach.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde