Targi Beauty Days 2019

Targi w PTAK WARSAW EXPO
Tak wiem przesadziłam! Na relację z Targów Beauty Days, czekaliście bardzo długo, jednak udało mi się ją w końcu dodać - nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. 
Weekend 20-22 września był u mnie bardzo aktywny. W sumie mogę śmiało napisać, że działałam na przyśpieszonych obrotach – dużo biegania, mało spania. Niemniej jednak będę go długo wspominać bo nie dość, że brałam udział w dwóch, a w zasadzie 4 fajnych wydarzeniach to spędziłam go inaczej niż zwykle.

Targi Beauty Days 2019 


Ostatnio mogliście przeczytać na temat konferencji INFLUENCER about BEAUTY i targach Beauty Forum, dziś natomiast skupię się na Targach Beauty Days oraz wydarzeniu Beauty Days Blogger.
Targi w PTAK WARSAW EXPO

Ogólnie o targach Beauty Days 2019

Beauty Days to jedno z większych wydarzeń w Polsce, na którym mamy okazję poznać nowe produkty kosmetyczne czy aktualne trendy. To również przegląd usług kosmetycznych, z których też możemy skorzystać. Beauty Days jest wydarzeniem dla profesjonalistów jak i miłośników piękna, na którym znalazło się ponad 400 wystawców z aż 15 krajów. Do grona wystawców należały marki zajmujące się: makijażem, stylizacją paznokci, pielęgnacji, jak i różne salony kosmetyczne, fryzjerskie itp. Tego typu targi to świetna okazja do wyłapania nowości oraz fajnych ofert.

Podczas targów Beauty Days, każdy mógł skorzystać z bezpłatnych porad, zabiegów, makijaży i fryzur od najlepszych ekspertów. Sama zdecydowałam się na badanie skóry głowy na stoisku MD Medmix Hair Clinic. Ze względu na fakt, iż już wcześniej miałam okazję brać w udział takim badaniu, nie dowiedziałam się niczego nowego, ale Pani która je wykonywała była konkretna i widać było, że wie co mówi.
Badanie trychologiczne targi Beauty Days

Targi odbywały się w Nadarzynie w PTAK WARSAW EXPO. Stoiska rozmieszone były w 3 halach, także na brak przestrzeni nikt nie narzekał i raczej nie było tłoczno. Łatwo można było się zgubić między stoiskami, a część blogerska znajdowała się w dość odległym miejscu.

Beauty Days Blogger

..i tu już część typowo blogerska, czyli wydarzenie Beauty Days Blogger. Przyznam, że plan był naprawdę spory i napięty, jednak wszystko dało się ogarnąć. Strefa blogera znajdowała się w hali B i jak już wspomniałam dość ciężko było ją znaleźć. Oczywiście jak zwykle na tego typu wydarzeniach strefa była cudownie udekorowana, a więc można było porobić tam kilka fajnych zdjęć. Co do wykładów wspomnę tylko o tym, który bardzo przypadł mi do gustu, czyli o spotkaniu offline z dyrektorem marki Bies, który wraz z blogerką Ulą rozmawiał na tematy współpracy blogerskiej. Dzięki nim dowiedziałam się paru kwestii, które od dawna mnie nurtowały. 

Bonusem, który otrzymał każdy z blogerów była paczka powitalna w której znalazłam poniższe rzeczy:
Upominki z Targów Beauty Days
Upominki z targów Beauty Days

Wydarzenie Beauty Days oraz Beauty Days Blogger uważam za udane, z wielką przyjemnością będę uczestniczyć w kolejnych edycjach i dowiadywać się o nowych trendach z samego źródła czyli od marek kosmetycznych. 

Dajcie znać jeśli byliście na targach Beauty Days i jak Wam się podobały!

Zobaczcie też:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde