Sectrets Meeting, czyli spotkanie blogerek w Puławach

Tydzień temu, dokładnie 24 marca miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek organizowany przez Dianę i Magdę w Puławach. Relację ze spotkania mogliście już wcześniej zobaczyć na moim Instastory, dzisiaj postaram się trochę ją rozbudować.

Z racji tego, że spotkanie odbywało się w niedzielę, a wspólnie z mężem mamy ostatnio mocno napięty grafik, postanowiliśmy odpocząć i spędzić weekend w Puławach. Dodatkowo, mieliśmy co świętować, bo również w niedzielę mój mąż obchodził urodziny. Tak więc wylądowaliśmy w hotelu Trzy Korony, który jak się później okazało był dosłownie kilka kroków od miejsca, w którym odbywało się spotkanie blogerek.

Trzy korony Puławy
Hotel znajduję się w centrum miasta, tuż nad brzegiem Wisły, dzięki czemu widok tam jest naprawdę piękny (można się poczuć trochę jak nad morzem). Budynek to dawna stocznia rzeczna, która została w pełni odnowiona, ale utrzymana w bardzo stylowym klimacie – połączenie historii z nowoczesnym designem. Pokoje, jak i restaurację, ozdobione zostały ceglanym murem co w połączeniu z białymi ścianami i drewnem wygląda obłędnie. W hotelu oprócz pokoi, restauracji, kawiarni i klubu znajduje się browar, gdzie możemy skosztować wyśmienitego piwa. Dużym atutem hotelu jest również darmowy parking z monitoringiem.

Secrets Meeting, czyli spotkanie blogerek w Puławach
Secrets Meeting to spotkanie dedykowane dla blogerów i influencerów, którego główną tematyką jest uroda, czyli to co kobiety lubią najbardziej. Organizatorkami, jak już wspomniałam, były: Diana (dajanalogist.pl) i Magda (mazgoo.pl). Pierwsza edycja spotkania odbyła się w Tawernie nad Wisłą w Puławach.

Na wieść o tym, że dostałam zaproszenie na spotkanie bardzo się ucieszyłam, tym bardziej, że większość dziewczyn miałam okazję poznać już wcześniej, między innymi w Lubartowie. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13.00 i zaczęłyśmy od pogaduszek. Później Diana wykonała prześliczny makijaż na modelce, który możecie zobaczyć poniżej. Wyszło bardzo wiosennie i szczerze podziwiam ją, bo naprawdę ma talent! W między czasie każda z nam zamówiła coś na obiad, mój wybór standardowo padł na pierogi ruskie.
Kolejnym etapem spotkania była pogadanka na temat fotografii FlatLay i wykonanie zdjęć z akcesoriami, które przygotowały dziewczyny. Tą część poprowadziła Magda, a każda z nas stworzyła całkiem fajne fotki. Moją i inne prace możecie zobaczyć na Instagramie pod hasztagiem: sectretsmeeting. Warto zaglądnąć, polecam!

Podczas spotkania była również zaplanowana licytacja na rzecz Puławskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych - Hospicjum im. Matki Teresy. Dziewczynom udało się zebrać ponadto 1000 zł – niezła kwota!
Na sam koniec każda z nas otrzymała świetne prezenty. Już nie mogę doczekać się aż je przetestuję i dam Wam znać, jak się sprawdzają. Secrets Meeting zakończyłyśmy około godziny 19.00. Bardzo się cieszę, że miałam okazję odwiedzić Puławy i spędzić miło weekend!

SPONSORZY SPOTKANIA:

Sephora, Ingrid, Revers Cosmetics, Anwen Kosmetyki, Ecarla, La Vivre, Tammy Tanuka, Bielenda, L'biotica, Clavier, Mitomo, Noble Health, Liq C oraz Bispol. 
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/55882153_2063781543669607_5263044218619691008_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cc9e1daa2e4b67e8089680dcdb41271c&oe=5D4FAC09

 Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger