Pierwsza edycja BeautyWro

Kolejne spotkanie blogerek za mną. Tym razem spotkanie odbyło się trochę dalej niż ostatnio, bo we Wrocławiu. Około 350 kilometrów od mojego zamieszkania, a więc znów malowałam się w samochodzie i znów wyszło krzywo. Precyzyjny makijaż w aucie, na postoju obok autostrady to sztuka, której jeszcze nie opanowałam :). 

Spotkanie blogerek BeautyWro 2018

Wrocław to piękne miasto, do którego z wielką chęcią jeżdżę przy każdej okazji. Tak więc do wysłania zgłoszenia nikt nie musiał mnie namawiać, tym bardziej, że miałam okazje poznać nowe koleżanki z branży. Przyznam, że większość dziewczyn znałam z blogów, ale nie miałam przyjemności poznać na żywo, a było nas 15. Główną organizatorką była Tina, a listę wszystkich uczestniczek znajdziecie poniżej:

ORGANIZATORKI

 Tina - tinaha.pl
Karolina - rinroe.com

UCZESTNICZKI

Magda - mademoisellemagdalene.pl
Justyna - blankita.pl
Julita - blondeworld.pl
Natalia - subiektywnepiekno.pl
Paulina - zakochanawkolorkach.blogspot.com
Joanna -
youtube.com/c/prawieidealna
Joanna - notsomiserablelife.pl
Ania - addictedtocosmetics.pl
Ewelina - evelyns50shadesofred.blogspot.com
Ewa -
trytosaveit.blogspot.com
Ewa - worldfashionstyleeve.pl


Spotkanie rozpoczęłyśmy od przedstawienia siebie i swojego bloga. Kiedyś stresowały mnie takie sytuacje, ale teraz kiedy robię to już kolejny raz uważam, że to ważna część spotkania. W końcu nie zawsze wszystkie się znamy, a warto wiedzieć, chociażby to jak mamy na imię. Następnie miałyśmy czas na pogaduchy. W sumie całkiem ważne pogaduchy, bo rozmawiałyśmy na temat podejścia do współpracy czy Facebook-owych algorytmach. Każdej z nas mogła zapalić się taka „czerwona lampka” nad głową – zdecydowanie warto wymieniać się takimi informacjami.
Po naszych rozmówkach przyszedł czas na krótkie warsztaty z marką BasicLab. Mogłyśmy się dowiedzieć do jakich włosów posiadają szampony i odżywki, czy można je mieszać oraz jak je stosować. Dla mnie ważną kwestią poruszoną na tych warsztatach było to w jaki sposób należy myć włosy i jak nakładać odżywkę. Przyznam, że wcześniej nie zwracałam na to uwagi.  
Po spotkaniu z marką BasicLab na dosłownie kilka minut odwiedził nas przedstawiciel ChillBox’a. Następnie każda z nas mogła zbadać sobie skórę, a to za sprawą Instytutu Piękna Kamadari. Tym razem nie skorzystałam i trochę żałuję. 

W między czasie dziewczyny rozdawały nam podarki, których naprawdę było mnóstwo o czym zaraz się przekonacie, a całe spotkanie odbyło się w amerykańskiej restauracji BLT & taps, gdzie zaserwowano nam pyszne przekąski. 

Lista sponsorów:

Upominki ze spotkania blogerek
Luba-group 
 Janda
Beautyface 
Vasco NailsLauraconti
 Bispol
Promees 
Noblehealth, Madama
 Maroko sklepHelfy
Nacomi,  Madonis
 Anna Cosmetics
Babo 
 Shefoot
DiagnosisMihas
 Neness
 Marion
 Greenpharmacy
 Apn-cosmetics
Purobio,  Annabelle Minerals
Bielenda
 Eveline
 
 Kosmetyki AA
  Kamadari
Blanx sklep 
Vitasfera
Moja ButelkaCukrowkiPrezenty.pl
 Tea Club
 Mediheal
 Dermedic
 Buna Cosmetics
Organizatorki spotkania na prawdę się postarały. Tym bardziej cieszę się, że mogłam tam być!

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz