Podkłady mineralne Lily lolo – przegląd kolorów

Odcienie podkładów mineralnych
O podkładach mineralnych Lily Lolo możecie przeczytać u mnie już kolejny raz. Dlaczego? Bo to właśnie one towarzyszą mi podczas codziennego makijażu. Idealnie sprawdzają się podczas całego dnia w pracy czy podczas upałów. Lekkość, krycie i skład sprawiły, że podkłady mineralne są dla mnie nieodłącznym elementem makijażu i w tym momencie nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło ich w mojej kosmetyczce. 
Dzisiaj jednak nie będę opowiadać Wam o tym jak się sprawdzają, kiedy warto je stosować i jak je aplikować. Skupię się natomiast na bogatej ofercie kolorów podkładów mineralnych Lily Lolo, który oferuje nam sklep Costasy. Jest ich aż 18 i myślę, że każda z nas znalazłaby odcień dla siebie. 

Podkłady mineralne Lily lolo – przegląd kolorów  

Moimi faworytami są dwa kolorki: China Doll oraz Warm Peach. To odcienie, które fantastycznie dopasowują się do mojej urody i częstej opalenizny. Z racji tego, że moja twarz jest blada i nie da się jej opalić zawsze wybieram nieco ciemniejszy odcień. Z drugiej strony, nie może też być zbyt ciemny, dlatego spośród dostępnych kolorków w sklepie Costasy to właśnie te dwa są dla mnie idealne. Zarówno China Doll jak i Warm Peach to jasne, ciepłe kolory dla blondynek, osób o jasnej cerze. Według statystyk są to najchętniej kupowane odcienie jasnych podkładów Lily lolo. 

Ostatnio również przekonuję się do koloru Blondie - ma neutralny ton i na mojej cerze sprawdza się dobrze zimą i późną jesienią, gdy opalenizna już zniknie ze skóry. Podobnie odcień Porcelain, który uwielbiam za to, że tworzy na skórze porcelanowy efekt, niczym u lalki Barbie.
Odcienie podkładów mineralnych

Średnio-jasny, ciepły i  chłodny  koloryt

W ofercie sklepu Costasy nie zabrakło również odcieni średnio-jasnych o ciepłym i zimnym kolorycie. Tutaj mamy do wyboru: Popsicle - chłodny koloryt, Popcorn - ciepły koloryt. Myślałam, że akurat te kolory będą pasować do mojej cery, niestety miałam okazję sprawdzić ton Popcorn i okazał się dla mnie za ciemny, nawet przy mocnej opaleniźnie. Dlatego te kolorki polecam osobom o średnio-jasnej kolorystyce skóry. 

Średni, chłodny, ciepły i oliwkowy 

Tutaj do wyboru mamy po jednym z wszystkich trzech grup: Cool Caramel - chłodny, Warm Honey - ciepły, Butterscotch - oliwkowy. 
  

Zbilansowany koloryt

Osobom, którym trudno jest dobrać odpowiedni podkład do swojej skóry polecam zbilansowane kolory i tutaj do wyboru mamy cztery odcienie: Cookie – odcień średnio-jasny, Dusky – odcień ciemny, In The Buff - odcień średnio-jasny, Barely Buff - odcień jasny. 

Ciemny, ciepły i oliwkowy koloryt

W tym przypadku mamy do wyboru dwa kolorki Coffee Bean oraz Saffron. Pierwszy i drugi sprawdzi się u brunetek z ciemną skórą. Coffee Bean ma ciepły koloryt, natomiast Saffron jest zdecydowanie bardziej żółtawy, oliwkowy. 

Bardzo ciemny koloryt

Hot Chocolate, Cinnamon to ostatnie kolory, które idealnie sprawdzą się wśród osób o ciemnej karnacji lub przy bardzo mocnej opaleniźnie.

Sami przyznajcie, że gama kolorystyczna podkładów mineralnych Lily Lolo jest naprawdę spora. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się odcień China Doll i Blondie. Tak jak już wspomniałam China Doll jest dość jasny, ale całkiem inaczej prezentuje się na twarzy i fajnie się wtapia. Natomiast odcień Blondie to mój ulubieniec zimą.
Odcienie podkładów mineralnych
Odcienie podkładów mineralnych
Dajcie znać, jak to jest u Was i czy macie wybrany idealny odcień podkładu, po który często sięgacie.
Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde