Krem BB Lily Lolo - kiedy warto stosować?

Kosmetyki mineralne Lily Lolo
Czym są kremy BB? Myślę, że wszyscy to wiemy. Jest to mieszanka kremu i podkładu. Dlatego też krem BB zawiera dość małą ilość pigmentu, przez co nie nadaje się do zakrywania większych niedoskonałości skóry. No więc po co kupować taki kosmetyk?

Krem BB Lily Lolo - kiedy warto stosować? 

Kremy BB to tak naprawdę lżejsza alternatywa dla tradycyjnych podkładów, które niejednokrotnie zapychają skórę i są dla niej zbyt ciężkie. To wielofunkcyjne kosmetyki, które pielęgnują oraz zakrywają drobne niedoskonałości cery. Podkreślić należy, że tylko drobne niedoskonałości. Właśnie dlatego kremy BB można polecić osobom, które mają dość gładką cerę, bez wyprysków i osobom, którym zależy na bardzo delikatnym kryciu. Kremy BB świetnie sprawdzają się podczas upałów, gdyż nie obciążają skóry. Są również doskonałe po opalaniu - oprócz tego, że wyrównują koloryt, to jeszcze nawilżają suchą i przegrzaną skórę. Dodatkowo takie kremy chronią przed promieniowaniem UV oraz pielęgnują naszą cerę.
Kosmetyki mineralne Lily Lolo
Dzisiaj chciałam polecić Wam jeden z moich ulubionych kremów BB, którym jest naturalny krem BB Lily Lolo. Co prawda pisałam o nim już kiedyś, ale teraz nabrałam pewności, że jest to krem, który fantastycznie sprawdza się latem. Dlaczego?

Jeszcze 2 - 3 lata temu stroniłam od nakładania na skórę tego typu kremów. Zawsze i tak nakładałam na niego standardowy podkład. Pewnie dlatego, że trafiałam na takie kremy BB, które nie mogły sprostać moim wymaganiom, a mi jedynie zależało na tym, żeby nie tworzyły plam i nie rolowały się. Niestety ciężko było znaleźć odpowiedni produkt, do momentu kiedy zetknęłam się z kosmetykami mineralnymi marki Lily Lolo.

Krem BB Lily Lolo ma bardzo delikatną konsystencję, a po nałożeniu go na skórę jest praktycznie niewyczuwalny na twarzy. Oprócz tego kosmetyk zawiera składniki przeciwstarzeniowe oraz nawilżające, a jego działanie polega na pielęgnacji oraz wyrównaniu kolorytu oraz zachowaniu promiennego wyglądu skóry.
Kosmetyki mineralne Lily Lolo
Jeśli chodzi o kolor to tym razem zdecydowałam się najjaśniejszy odcień - Fair. Kolor idealny dla blondynek oraz osób z bladą karnacją. Dlatego ja, aby uzyskać właściwy efekt, nakładam na niego dodatkowo puder mineralny, który fajnie podkreśla całość i dodaje intensywniejszego kolorku cerze.

Napiszcie w komentarzach jakich podkładów do twarzy używacie latem i jak się u Was sprawdzają kremy BB.

Zajrzyjcie również:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde