Pomysł na prezent urodzinowy/imieninowy

Pomysł na prezent dla niego
Obchodzicie urodziny czy imieniny? My z mężem to i to, w końcu każda okazja jest dobra do świętowania. Jednak dopóki nie poznałam męża nawet nie wiedziałam, w którym dniu wypadają moje imieniny. Zawsze świętowałam urodziny i było ok. Teraz traktujemy te daty jako możliwość spędzenia dnia w inny sposób, chociażby wyjście na kolację czy do kina. Wiem, że takie rzeczy powinno się robić bez żadnej specjalnej okazji, jednak ostatnio natłok wydarzeń i obowiązków sprawia, że zwyczajnie nie mamy na to czasu. Mam nadzieję, że w niedługim czasie się to zmieni, ale dziś nie o tym. 

Pomysł na prezent urodzinowy/imieninowy 


Co kupić dziewczynie na urodziny/imieniny?

Faceci twierdzą, że zawsze mają problemy z kupnem prezentu dla kobiety. W ogóle ich nie rozumiem. Jest tyle rzeczy, które nas zadowoli i wcale nie są to jakieś strasznie wymyślane prezenty.

Do takich standardowych niespodzianek, które zawsze się sprawdzą, możemy zaliczyć:
- biżuterię – typowy prezent, który nigdy nie znudzi się kobiecie lubiącej świecidełka. Jeśli chodzi o mnie to przyjmuję biżuterię z otwartymi rękoma. Wszelkiego rodzaju bransoletki, pierścionki czy naszyjniki są mile widziane.
- weekend SPA we dwoje – niech podniosą rękę kobiety, które nie lubią wypadów do SPA. Dla mnie jest to fantastyczna forma wypoczynku oraz fajny sposób na wspólny weekend – nie zawsze musi być aktywnie, czasem warto usiąść i po prostu odpocząć.
Oczywiście możemy wybrać coś bardziej niestandardowego i takim przykładem może być:
- kurs makijażu – dobra, przyznam bez bicia to takie moje małe marzenie. Prowadząc bloga urodowego i wplatając posty z makijażem z chęcią dowiedziałabym się kilku przydatnych wskazówek, które mogłabym tutaj wykorzystać, tym bardziej, że tworzenie makijażu sprawia mi niezwykłą frajdę. Myślę jednak, że nie tylko ja chciałabym się wybrać na taki kurs. Dziewczyny co sądzicie o takiej propozycji?

Dopełnieniem tych pomysłów będą kwiaty – przecież kobiety je uwielbiają lub czekoladki, o ile w tym momencie wybranka nie jest na diecie. 

Pomysł na prezent dla chłopaka

I tutaj już mamy pod górkę (przynajmniej tak jest w moim przypadku), ale postaram się coś podpowiedzieć. Jeśli żadna z propozycji się Wam nie spodoba napiszcie w komentarzach swoje, może ja z nich skorzystam. 

Podobnie jak powyżej najpierw napiszę Wam przykład standardowego prezentu, który na pewno przyda się w życiu codziennym:
- skórzany portfel – jest to rzecz, która przydaje się każdemu z nas. Kobiety traktują portfel jako dodatek i lubią go często zmieniać. Panowie natomiast noszą go, dopóki się nie zniszczy, a więc zakup solidnego, skórzanego portfela to bardzo trafny prezent. Dodanie do niego grawerowanego napisu lub symbolu o szczególnym znaczeniu dla mężczyzny sprawi, że prezent będzie bardziej indywidualny i sprawi większą radość. 
Jeśli jednak chcemy totalnie zaskoczyć partnera wybierzmy coś bardziej odważnego:
- skok na Bungee – twój partner lubi ekstremalne przeżycia? Zafunduj mu skok na bungee lub skok ze spadochronem. Wybadaj tylko przedtem czy aby na pewno chciałby to zrobić.
- wizyta w Escape room - ostatnio bardzo modne stały się gry polegające na wydostaniu się
z zamkniętego pokoju pełnego zagadek, czyli tak zwany Escape room. Może to być świetna zabawa zarówno dla Ciebie jak i partnera.

Mam nadzieję, że dzisiejszy post choć trochę Was zainspirował. Tak jak już wspominałam powyżej, napiszcie w komentarzach swoje pomysł na prezenty urodzinowe/imieninowe dla niej i dla niego.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde