Olejkowy żel pod prysznic, Lirene - Pure Beauty GLAMOUR HEAVEN

 Pure Beauty, zawartość boxa kosmetycznego GLAMOUR HEAVEN

Pamiętasz post, w którym prezentowałam zawartość boxa Pure Beauty GLAMOUR HEAVEN? Jeśli nie, to masz co nadrabiać! Koniecznie sprawdź poniższy link i zobacz jakie perełki w nim znalazłam.
Olejkowy żel pod prysznic, Lirene

Jednym z kosmetyków wyciągniętych z boxa Pure Beauty GLAMOUR HEAVEN był olejkowy żel pod prysznic marki Lirene. Z racji, że to nie pierwszy raz kiedy miałam okazję go stosować to postanowiłam trochę o nim opowiedzieć.

OPAKOWANIE I KONSYSTENCJA

Żel mieści się w plastikowej tubce o pojemności 200 ml, utrzymanej w pastelowo-białych odcieniach. Grafika na opakowaniu przedstawia opuncje. Tubka zamykana jest na zatrzask, dzięki czemu nic się z niej nie wylewa. Środek to nie za gęsty, ani nie za rzadki płyn o przyjemnej oleistej konsystencji. Żel pod wpływem kontaktu z wodą delikatnie się pieni. Ładnie pachnie i jest przyjemny w użytkowaniu.

DZIAŁANIE

Podstawą każdego żelu pod prysznic jest skuteczne oczyszczanie, czego nie można zarzucić olejkowi pod prysznic marki Lirene. Świetnie oczyszcza skórę z wszelkich zabrudzeń dodatkowo ją pielęgnując. Kolejnym jego atutem jest to, że nawilża skórę i hamuję utratę wody chroniąc przed wysuszeniem. Skóra po jego użyciu jest jedwabiście gładka, przyjemna w dotyku, bez efektu wysuszenia.

Jedyne nad czym mogę tutaj ubolewać to fakt, że szybko się kończy.

Za 200 m olejkowego żelu pod prysznic trzeba zapłacić 19,99 zł.

Napisz czy miałaś/eś okazję go testować.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde