Tusz do rzęs 2w1 Lash Wow, Max Factor

Pure Beauty, zawartość boxa kosmetycznego GLAMOUR HEAVENPure Beauty GLAMOUR HEAVEN to box, który zachwyca nie tylko swoją szatą graficzną, ale i ciekawą zawartością. Jednym z kosmyków jaki w nim znalazłam był tusz do rzęs 2w1 Lash Wow, Max Factor z ciekawą szczoteczką – takiej jeszcze nie miałam.


Tusz do rzęs 2w1 Lash Wow

Tusz do rzęs 2w1 Lash Wow, Max Factor to produkt o niezwykle ciekawej szczoteczce, która się rozciąga jednocześnie wydłużając, rozdzielając, unosząc i zwiększając objętość rzęs… ale od początku. Tusz umieszczony został w złoto srebrnej tubce, do której dołączony został aplikator w postaci obrotowej szczoteczki ułatwiającej uzyskanie pożądanego efektu na rzęsach.
Środek tubki mieści w sobie czarny tusz o gładkiej konsystencji, który po wyschnięciu nie osypuje się. Jest przebadany oftalmologicznie i może być stosowany przez osoby o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe. Jego wegańska formuła wzbogacona o składniki pielęgnacyjne dba o kondycję rzęs.
Za pomocą dołączonej obrotowej szczoteczki możesz rozdzielać, wydłużać, unosić i dodawać objętości rzęs. Szczoteczka świetnie wydłuża nawet moje krótkie rzęsy, ładnie je rozdziela, a tusz ich nie skleja!

Jak stosować tusz do rzęs 2w1 Lash Wow, Max Factor?

Usuń nadmiar tuszu ze szczoteczki, przekręć końcówkę szczoteczki by dopasować efekt jaki chcesz zyskać wydłużenie lub zwiększenie objętości, zaaplikuj tusz na rzęsach. Sama na początek stosuję skróconą wersję szczoteczki, następnie przekręcając zatyczkę wydłużam ją i poprawiam wygląd swoich rzęs. Efekt jest naprawdę dobry.

Napisz czy poznałaś już tusz do rzęs 2w1 Lash Wow, Max Factor.


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde