Przygotuj skórę na wiosnę z L'Oreal i Pure Beauty

Przygotuj skórę na wiosnę z L'Oreal i Pure Beauty
Wypatruję wiosny już od dłuższego czasu, mam dość tej ponurej aury, potrzebuję więcej słońca i energii do działania. Też masz podobnie? Do wiosny jeszcze trochę, ale z odsieczą przybywa box kosmetyczny Pure Beauty z kosmetykami L'Oreal, który ma przygotować skórę właśnie na wiosenne przebudzenie. Chcesz zobaczyć co znalazłam w środku?


Przygotuj skórę na wiosnę z boxem kosmetycznym

Revitalift Filler L'Oreal jest linią kosmetyków mającą na celu odbudowę uszkodzonej bariery hydrolipidowej skóry. Dodatkowo świetnie nawilża i regeneruje skórę. Są to bardzo lekkie, odżywcze formuły, których nie da się nie lubić!

W boxie Przygotuj skórę na wiosnę, który powstał we współpracy L'Oreal i Pure Beauty znalazłam trzy kosmetyki:

  • serum do twarzy przeciwzmarszczkowe 1,5% czystego kwasu hialuronowego (produkt pełnowymiarowy 63,99 zł / 30 ml)
  • serum pod oczy z 2,5% czystego kwasu hialuronowego + kofeiny (produkt pełnowymiarowy 77,99 zł / 20 ml)
  • intensywnie wypełniający krem na dzień SPF50 (produkt pełnowymiarowy 55,99 zł / 50 ml)


Serum do twarzy przeciwzmarszczkowe Revitalift Filler L'Oreal

Jest to produkt o bardzo lekkiej przyjemnej formule, który natychmiastowo wtapia się w skórę nie pozostawiając nieprzyjemnej warstwy. Jego działanie oparte zostało na: makrocząsteczkowy, mikrocząsteczkowym i mikrowypełniającym kwasie hialuronowym, które zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie, wygładzenie i regenerację. Efekty widoczne są natychmiastowo.

Przygotuj skórę na wiosnę z L'Oreal i Pure Beauty

Serum pod oczy Revitalift Filler L'Oreal

To produkt o równie świetnej formule co poprzednik, z tymże dodatkowym atutem jest tutaj metalowy aplikator o działaniu chłodzącym i zmniejszającym obrzęki. Podstawą tego serum jest kwas hialuronowy, który tworzy na skórze niewidzialny film zapobiegający utracie wody. Widoczne działanie to skóra nawilżona, wygładzona, a cienie pod oczami mniejsze.

Przygotuj skórę na wiosnę z L'Oreal i Pure Beauty

Intensywnie wypełniający krem na dzień SPF50 Revitalift Filler L'Oreal

To ostatni produkt znaleziony w boxie, którego zadaniem jest przywrócenie skórze jędrności, ochrona przed fotostarzeniem, nawilżenie i zredukowanie zmarszczek. Ponadto, krem zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, nie pozostawiając po sobie białych śladów. Doskonały pod makijaż. W jego składzie znajdziesz: kwas hialuronowy oraz mikrometryczny kwas hialuronowy. Produkt może być stosowany do każdego rodzaju skóry.

Przygotuj skórę na wiosnę z L'Oreal i Pure Beauty

Przygotuj skórę na wiosnę z L'Oreal i Pure Beauty to box kosmetyczny, który jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zregenerować swoją skórę po jesieni i zimie. Formuła oparta na kwasie hialuronowym doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Dzięki tym kosmetykom Twoja skóra odżyje!

Intensywnie wypełniający krem na dzień SPF50 Revitalift Filler L'Oreal


Napisz w komentarzu czy znasz któryś z kosmetyków z boxa Przygotuj skórę na wiosnę.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde