Vichy Dercos K – box kosmetyczny od Pure Beauty

Box kosmetyczny z kosmetykami do włosów
Kilka dni temu dotarł do mnie box niespodzianka od marki Pure Beauty, w którym znalazłam trzy kosmetyki Vichy Dercos K. Co tu dużo pisać - Pure Beauty wie jak poprawić dzień! Jesteś ciekawa/y co znalazłam w boxie? Zostań do końca!!! 

Box kosmetyczny Vichy Dercos K

Vichy Dercos K to linia kosmetyków, w których połączono wiedzę dermatologiczną i kosmetyczną w trosce o piękne włosy. Kuracje te mają zapewnić symulację cebulek włosowych, poprawę gęstości i wyglądu włosów.

Dzięki uprzejmości Pure Beauty mam okazję sprawdzić działanie dwóch kosmetyków z tej linii: peelingujący szampon przeciwłupieżowy oraz szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych i przetłuszczających się z opakowaniem uzupełniającym.

Oczyszczający szampon przeciwłupieżowy K Dercos

To produkt, który eliminuje widoczny łupież nawet ten przylegający do skóry głowy. W jego składzie zawarto: 1,3% złuszczającego kwasu salicylowego + przeciwgrzybiczny Pirokton Olaminy + nawilżającą Glicerynę, które redukują łupież. Szampon przeznaczony jest do włosów przetłuszczających się z widocznym łupieżem.

Box kosmetyczny z kosmetykami do włosów

W boxie produkt pełnowymiarowy.

Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych i przetłuszczających się

Produkt, który ma na celu zapobiec nawrotom łupieżu do 6 tygodni. W jego składzie znajdziesz 1% dwusiarczku selenu o działaniu przeciwgrzybicznym i 1% kwasu salicylowego o działaniu złuszczającym. Połączenie tych składników nie tylko zapobiega powstawaniu łupieżu, ale przywraca równowagę mikrobiomu po 4 tygodniach stosowania oraz łagodzi uczucie swędzenia skóry głowy.

Box kosmetyczny z kosmetykami do włosów

W boxie produkt pełnowymiarowy.

Bardzo fajnym, ekonomicznym rozwiązaniem jest opakowanie uzupełniające, dzięki któremu mamy mniejsze zużycie plastiku aż o 77% w porównaniu do butelki. Opakowanie jest zakręcane, a więc szampon może zostać w środku lub możesz go przelać do zużytej wcześniej butelki Dercos.

Box kosmetyczny z kosmetykami do włosów

Znasz te kosmetyki? Jeśli borykasz się z problemem łupieżu, koniecznie sprawdź ich działanie. Nie pożałujesz!

Do następnego!

 *testowanie sponsorowane 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde