Sprzedaż i wynajem urządzeń biurowych telcop.pl

Banner 2

Telcop jest autoryzowanym dealerem wysokiej jakości sprzętu biurowego. Ich oferta oparta jest zarówno na nowych, używanych jak i tych poleasingowych drukarkach, urządzeniach wielofunkcyjnych, czy kserokopiarkach od znanych marek. 

Telcop – urządzenia biurowe

Na stronie https://www.telcop.pl/ możesz zakupić lub wynająć urządzenie do swojego biura wraz z opieką serwisową, bo firma działa w pełnym zakresie. W swoim asortymencie posiadają urządzenia takich marek jak: Konica Minolta, Develop, Olivetti, Canon, Brother, Epson, Gestetner, HP, Lanier, Lexmark, Kyocera Mita, Nashuatec, OCE, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, itp. Co ważne firma doradza i pomaga dopasować sprzęt do potrzeb danej firmy. Dodatkowo wykonują bezpłatne audyty, dzięki czemu optymalizują koszty firmy związane z drukowaniem czy kopiowaniem. 


Wynajem urządzeń to świetna opcja dla osób, które nie potrzebują tego typy produktów na stałe w swojej firmie i korzystają z nich znacznie rzadziej. Możesz wynająć urządzenie nie ponosząc za to żadnych ukrytych kosztów. Czy to nie świetna opcja? 


Jeśli prowadzisz firmę i szukasz pomocy w doborze urządzeń do Twojego biura koniecznie zajrzyj na stronę telcop.pl.


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde