Grupa księgowo-podatkowa KR Group

KR Group to polska grupa księgowo-podatkowa, która posiada międzynarodowy zasięg już od ponad 20 lat. Grupa zatrudnia ponad 230 socjalistów świadczących usługi w różnych dziecinach w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


KR Group

Grupa ksiegowo-podatkowa KR Group www.krgroup.pl funkcjonuje na rynku już od 2000 roku. Od tego czasu tworzą silną, konkurencyjną markę świadczącą usługi księgowe, podatkowe, audytowe i z zakresu kadr i płac. W roku 2016 poszerzyli obszar swojego działania (Polska, Słowacja) o kolejne kraje (Czechy, Rumunia, Węgry).

W ofercie KR Group znajdziesz:
Outsourcing księgowy – przeznaczony dla osób inwestujących w nieruchomości komercyjne i projekty z branży energii odnawialnej.
Doradztwo podatkowe - w tym raportowania schematów podatkowych, ulgi na innowacje czy przeglądy podatkowe.
VAT Compliance - kompleksowe doradztwo podatkowe z zakresu VAT, przedstawicielstwo podatkowe, zwrot podatku VAT.
Outsourcing kadr i płac – ENOVA365, pulpity Kierownika i Pracownika, międzynarodowe platformy kadrowo-płacowe, narzędzia planowania i rozliczania czasu pracy.
Usługi korporacyjne – w ofercie: przekształcenie spółek komandytowych, zakup gotowej spółki, usługa sekretariatu korporacyjnego itp.
Usługi środowiskowe w tym opłaty produktowe, opłaty za korzystanie ze środowiska, roczne sprawdzania o odpadach itp.

Ponadto KR Group od wielu lat współpracuje z osobami z branży: nieruchomości, handlu detalicznego, produkcji, funduszy inwestycyjnych, informatyki etc.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde