Szczotka do włosów Finger Brush – Only Bio

W boxie kosmetycznym Pure Beauty Birthday znalazłam szczotkę do włosów Hair In Balance By ONLYBIO Finger Brush, z której bardzo się ucieszyłam. Akurat jednym z punktów na mojej liście zakupów była właśnie szczotka do włosów. Tym bardziej, że Finger Brush to szczotka, która spełnia moje oczekiwania.


Szczotka do włosów Finger Brush

To wyjątkowa szczotka, którą na tle innych, wyróżnia kilka rzeczy. Przede wszystkim jest lekka i świetnie leży w dłoni. Doskonale sprawdzi się w przypadku rozczesywania mokrych jak i suchych włosów, nie wydzierając ich, ani nie plącząc. Gładko sunie po włosach rozplątując nawet okropne kołtuny. Szczotka jest w odcieniu różowym, ma wygodną rączkę i dobrze wyprofilowaną górę, czyli powierzchnię, na której znajduje się syntetyczne włosie. Jest idealna do codziennego użytku. Bez problemu może być myta pod bieżąca wodą. Przy rączce umieszczony został szpikulec, którym można w prosty sposób rozdzielić pasma włosów. Aby go użyć wystarczy pociągnąć za srebrny element u dołu uchwytu szczotki.

Przy moich podkręcanych włosach Finger Brush sprawdza się doskonale. Nie ciągnie, nie wydziera włosów, a delikatnie wyczesuje, pozostawiając je gładkie w dotyku. Jestem też pewna, że sprawdzi się również w przypadku grubszych włosów.


Cena szczotki Finger Brush Only Bio to zaledwie 29,99 zł.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde