Kancelaria AIF – czym się zajmują?

Ponad 20 lat doświadczenia radców prawnych i adwokatów, wysoka skuteczności i dbanie o klienta. Tymi cechami może pochwalić się kancelaria AIF, która zajmuje się  windykacją należności, obrotem wierzytelnościami, wywiadem gospodarczym, jak i dochodzeniem odszkodowań powypadkowych.

Kancelaria AIF

Kancelaria AIF działa na rynku już od 2002 roku prowadząc sprawy windykacyjne. To nowoczesna spółka, która może pochwalić się doświadczoną kadrą. Kancelaria AIF zajmuje się przede wszystkim: windykacją, obrotem wierzytelnościami oraz informacją gospodarczą na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Swoje działania opierają na doświadczeniu, wiedzy oraz świetnie dopasowanym i zgranym zespole zatrudnionych pracowników. Pracownikami kancelarii AIF są osoby wyspecjalizowane w dziedzinach prawa gospodarczego, mediatorów sądowych i negocjatorów. Ponadto oferują kompleksowe doradztwo prawne, bieżącą obsługą prawną firmy, przygotowywanie profesjonalnych projektów umów, pism procesowych, opinii oraz ekspertyz prawnych.

Jako mocne strony kancelarii AIF określają: skuteczność w odzyskiwaniu dla swoich klientów. Kancelaria świadczy także usługi doradcze dotyczące współpracy z bankami, firmami leasingowymi czy towarzystwami ubezpieczeniowymi,

Ofertę kancelarii AIF  znajdziesz na stronie: www.aif.com.pl. Ich siedziba mieści się się we Wrocławiu.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde