Strumin oferta firmy

Ekspert w dziedzinie urządzeń budowlanych i konstrukcji stalowych, największy producent  w Polsce podestów rozładunkowych, innowacyjność i dbałość o bezpieczeństwo, tak o sobie pisze firma Strumin.

Firma Strumin

Strumin.pl jest firmą z długoletnim doświadczeniem, która w swojej ofercie posiada urządzenia budowlane i konstrukcje stalowe takie jak: siatki LiteMESH, szubienice, linie życia, podesty rozładunkowe, skrzynie antywłamaniowe, kontenery samowyładowcze, schody, pomosty, kosze transportowe, wiaty BHP etc. Strumin to innowacyjność dbałość, bezpieczeństwo i profesjonalizm. To największy w Polsce producent podestów rozładunkowych, wykonanych solidne i łatwych w transporcie. Ich oferta to również systemy asekuracji, które gwarantują bezpieczeństwo prac na wysokościach. Strumin dysponuje własnym zapleczem maszynowym, dzięki czemu ich koszty końcowe są niższe niż u innych firm.

Szukasz lidera w zakresie podestów rozładunkowych, hal, odbojników, schodów ze stali, i wielu innych projektów? Strumin spełni Twoje wymagania. Podstawą działania tej firmy jest zadowolenie klienta i bezpieczeństwo! Ponadto oferują profesjonale doradztwo na każdym etapie współpracy.

Siedziba firmy mieści się w Morawicy.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde