SERUMIXUJ – kosmetyki dla Twojej skóry / PureBeauty

Redukcja zmarszczek i odżywienie, czyli Retinol + kwas hialuronowy
Składniki aktywne, po które z przyjemnością sięgam i wiem, że zadbają o moją skórę to Witamina C, kwas hialuronowy i kolagen. Od czasu do czasu stawiam też na kwasy, które skutecznie oczyszczają cerę. A Ty jaki masz ulubiony składnik aktywny w kosmetykach?


Jeszcze go nie odkryłaś/eś? Nie martw się, z pomocą przychodzi SERUMIXUJ, czyli zestaw, który pomoże Ci znaleźć idealne połączenie dla Twojej cery!

SERUMIXUJ – znajdź swój idealny zestaw

Składniki aktywne to kluczowa część każdego kosmetyku. To właśnie one odpowiadają za działanie produktu na skórze, wspierając nasze potrzeby. To jaki składnik aktywny będzie Ci służył zależy od wielu czynników takich jak: tryb życia, wiek, stan skóry itp. Warto jednak pamiętać, żeby dobierać je tak by pomogły, a nie zaszkodziły naszej skórze. 

Rozświetlenie i nawilżenie, czyli Witamina C + kwas hialuronowy

SERUMIXUJ to box, który wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. To 3 połączenia składników aktywnych odpowiadające na różne potrzeby skórne.

W boxie znajdziesz kosmetyki, które mają rozświetlić i nawilżyć, redukować zmarszczki i odżywiać, wygładzać i nawilżać.

Rozświetlenie i nawilżenie, czyli Witamina C + kwas hialuronowy

Twoja skóra jest pozbawiona blasku, masz przebarwienia, nierówny koloryt, a może zmarszczki, których chcesz się pozbyć? Połączenie witaminy C i kwasu hialuronowego będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Mieszaj serum do twarzy rozjaśniającego 12% z witaminą C L'ORÉAL PARIS Revitalift Clinical lub serum z witaminą C Super Serum Garnier z nawilżającym, kultowym serum od marki Mixa Hialurogel lub serum do twarzy z 1,5% czystego kwasu hialuronowego Revitalift Filler L'ORÉAL PARIS i działaj na skórę przeciwstarzeniowo oraz nawilżająco.  

Witamina C pomoże zlikwidować przebarwienia, działa antyoksydacyjnie i rozświetlająco. Natomiast kwas hialuronowy dobrze nawilży, zregeneruję i odżywi skórę. 

Rozświetlenie i nawilżenie, czyli Witamina C + kwas hialuronowy


Czy to wersja dla Ciebie?

Redukcja zmarszczek i odżywienie, czyli Retinol + kwas hialuronowy

Żadna z nas nie lubi zmarszczek, dlatego istotnie jest zapobieganie ich powstawaniu i wygładzenia. Aby przeciwdziałać starzeniu się skóry sięgnij po połączenie retinolu z kwasem hialuronowym. Połącz serum na noc Revitalift Laser Pure Retion od L'ORÉAL PARIS z nawilżającym, kultowym serum od marki Mixa Hialurogel lub serum do twarzy z 1,5% czystego kwasu hialuronowego Revitalift Filler L'ORÉAL PARIS i działaj na skórę odmładzająco.

Retinol redukuje zmarszczki, nawet te głębokie, zapobiega ich powstawaniu oraz poprawia kondycję skóry. Po retinolu nie zapomnij o nawilżaniu, które w tej pielęgnacji jest na prawdę ważne!

Redukcja zmarszczek i odżywienie, czyli Retinol + kwas hialuronowy


Czy to połączenie pasuje do Twojej cery?

Wygładzenie i nawilżenie, czyli kwasy AHA+BHA + kwas hialuronowy

Ostatnie połączenie proponowane przez boxa SERUMIXUJ to kwasy AHA+BHA + kwas hialuronowy. Masz problem z trądzikiem? Świetnym rozwiązaniem okazują się tutaj kwasy AHA+BHA, które złuszczają i wygładzają skórę oraz przeciwdziałają niedoskonałościom. Połącz serum przeciw niedoskonałościom Pure Active Garnier z nawilżającym, kultowym serum od marki Mixa Hialurogel lub serum do twarzy z 1,5% czystego kwasu hialuronowego Revitalift Filler L'ORÉAL PARIS i redukuj niedoskonałości na skórze. 

Wygładzenie i nawilżenie, czyli kwasy AHA+BHA + kwas hialuronowy

Czy ten wybór jest dobry dla Twojej skóry?


Jestem mega ciekawa, która z propozycji odpowiada najbardziej potrzebom Twojej skóry! Dla mnie na dzień dzisiejszy, najlepszą opcją okazuje się opcja nr 1, czyli rozświetlenie i nawilżenie. Koniecznie daj znać w komentarzu!

Do następnego! 

*Paczka Pure Beauty.

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde