Maska do rąk SHEHAND – Pure Beauty

Pielęgnacja dłoni - dyedblonde

Czas na obiecaną recenzję maski do rąk, którą znalazłam w boxie kosmetycznym Pure Beauty -  Zrelaksuj się! To box, który mieścił w sobie szereg świetnych kosmetyków i chętnie zaczęłam ich testowanie.

Pominełaś/eś open boxa? Zajrzyj tutaj - Pure Beauty -  Zrelaksuj się!

Maska do rąk SHEHAND

Jesienią i zimą suche dłonie to moja zmora, dlatego kremy wjeżdżają u mnie notorycznie i zużywam je tonami. Dodatkowo, od czasu do czasu wykonuję sobie „głębszą” regenerację nakładając peeling lub maskę do rąk. Tym razem miałam okazję sprawdzić działanie maski SHEHAND. Jak się sprawdziła?


Działanie maski oparte zostało na takich składnikach aktywnych jak:

  • Bakuchiol –  uelastycznia skórę i zmniejsza oznak starzenia.
  • Złoto –  nadaje skórze promiennego wyglądu.
  • Peptydy – stymulują produkcję kolagenu, zmniejszają zmarszczki.
  • Mocznik – nawilża, zmiękcza i zmniejsza szorstkość.
  • Kolagen – uelastycznia skórę, poprawia jej strukturę i redukuje oznaki starzenia.

Zgodnie z opisem, dzięki tej masce masz zapomnieć o szorstkich dłoniach, dyskomforcie, suchości i innych problemach. Przyznam, że nie mogłam się doczekać aż ją wypróbuję.

W środku foliowego opakowania znalazłam foliowe rękawiczki w kolorze złota, które nakłada się a skórę na około 20–30 minut. Im dłużej tym lepiej. Ja niestety wytrzymałam w nich jakieś 15 minut. Czułam lekki dyskomfort. Folia, w której umieszczono płyn jest dość twarda, robienie w niej czegokolwiek raczej nie wchodzi w grę. Po włożeniu dłoni do rękawiczek, poczułam jakbym włożyła je do rzadkiej substancji, która bardzo powoli wchłaniała się w skórę. Na szczęście gdy je wyciągnęłam i wmasowałam resztki maski, na skórze nie został klejący się filtr. Moje dłonie już po krótkim zabiegu były gładkie, miłe w dotyku i fajnie nawilżone. Efekt super. Ale ostatecznie, czy polecam tą maskę? I tak, i nie :). Jeśli nie przeszkadza Ci noszenie na dłoniach „twardej” folii, będzie to dla Ciebie super opcja, bo efekty są naprawdę spoko. Jeśli jednak, podobnie jak ja, nie lubisz czuć dyskomfortu, nie wytrzymasz długo :).

Napisz czy znasz ten produkt i jak się u Ciebie sprawdził.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde