Zestaw odżywek do włosów ANWEN – drugie okienko z kalendarza Pure Beauty

Zestaw odżywek do włosów ANWEN
Kalendarz Pure Beauty jest absolutnie przepiękny, niezwykle elegancki i magiczny. Jego szata graficzna wręcz bije świątecznym blaskiem. Granatowo-białe pudełko z reniferami i kwiatami prezentuje się obłędnie, a zawartość zaskakuje. To dopiero drugi dzień gdy zaczęłam sprawdzać jego zawartość, ale już widzę, że to będzie sztos!


W drugim okienku kalendarza adwentowego Christmas Time Pure Beauty znalazłam zestaw odżywek do włosów od Anwen.


Zestaw odżywek do włosów ANWEN

W skład zestawu wchodzą trzy odżywki do włosów o niskiej, średniej i wysokiej porowatości lub wegański do włosów o średniej porowatości. Do mnie trafił zestaw do włosów o średniej porowatości, a w nim: wegańska odżywka Proteinowa Zielona Herbata, odżywka Emolientowy Irys i odżywka Nawilżający Bez - każda o pojemności 100 ml. Odżywki zapakowane zostały w tekturowe, proste pudełeczko.

Zestaw odżywek do włosów ANWEN

Wegańska odżywka Proteinowa Zielona Herbata – jej działanie oparte zostało na kompleksie protein pochodzenia roślinnego (zielony groszek, warzywa oraz kationizowane proteiny pszenicy), których działanie świetnie dopasowuje się do włosów średnio porowatych. Proteiny odbudowują włosy sprawiając, że stają się gładkie i lśniące. Zielona herbata dodatkowo chroni je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.  

Odżywka Emolientowy Irys – jej działanie oparte zostało na 5-ciu olejach: brokułowym, macadamia, moringa, tsubaki i z pestek śliwki. Kwasy tłuszczowe sprawiają, że włosy stają się gładkie, błyszczące i elastyczne.

Odżywka Nawilżający Bez – zawiera w swoim składzie 5 substancji, utrzymujących wodę wywnętrz włosa. Pentavitin to składnik pochodzenia naturalnego, który zapewnia włosom długotrwałe nawilżenie, podobnie jak Hyaloveil-P®, sok z aloesu oraz gliceryna i mocznik. Nanocząsteczkowy ekstrakt z cebuli odbudowuje włosy, a skrobia ziemniaczana je wygładza.

Zestaw odżywek do włosów ANWEN

Odżywki stosuje się zamiennie. Proteinową raz w tygodniu lub co 3-4 mycia. Nawilżającą 1-2 razy w tygodniu lub co 2-3 mycia, natomiast Emolientową w pozostałe dni.

Znasz ten zestaw od Anwen?

To co, otwieramy dalej kalendarz adwentowy? Raczej nie uda mi się tutaj opowiedzieć o każdym z kosmetyków zawartych w kalendarzu adwentowym, ale zajrzyj na mojego Instagrama! Tam codziennie aż do Wigilii będę prezentować co znajduje się w kolejnych woreczkach.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde