Nuxe CRÈME FRAÎCHE® DE BEAUTÉ – szóste okienko z kalendarza Pure Beauty

 Czy warto kupić box kosmetyczny Pure Beauty? dyedblonde

Pokaż kotku, co masz w środku… Przed Tobą zawartość szóstego okienka (a w zasadzie woreczka) kalendarza adwentowego Christmas Time od Pure Beauty, a w nim krem do twarzy Nuxe CRÈME FRAÎCHE® DE BEAUTÉ.Nuxe CRÈME FRAÎCHE® DE BEAUTÉ

Nuxe to ekskluzywna marka pod każdym względem. Jestem wierną fanką ich suchego olejku Huile Prodigieuse Or. Kto go miał ten wie, że to świetny kosmetyk. Gdy zobaczyłam, że z woreczka wyciągam krem do twarzy tej marki, na mojej twarzy pojawił się uśmiech od ucha do ucha! Pomyślałam – „OMG, ale będą ekstra testy”.

Krem znajduje się w niewielkiej, 100ml tubce w kolorze białym z błękitnymi i srebrnymi wstawkami. Tubka zamknięta została błękitną zakrętką. To produkt 3 w 1, bo jest to połączenie kremu nawilżającego, mleczka do demakijażu i maseczki wypełniającej zmarszczki. Krem jest  innowacją o 48 godzinnym działaniu. Ma na celu zapewnić skórze długotrwałe nawilżenie, demakijaż i wypełnienie. To doskonała opcja przy wyjazdach. Zabierasz jedną tubkę, która zastąpi trzy kosmetyki.

Czy warto kupić box kosmetyczny Pure Beauty? dyedblonde

Jak to działa?

Stosując krem Nuxe CRÈME FRAÎCHE® DE BEAUTÉ do demakijażu, nakładasz go na skórę, delikatnie masujesz i zmywasz letnią wodą. Stosując go jako krem – rozprowadzasz cienką warstwę po skórze, dobrze wmasowując. Stosując go jako maskę – nakładasz grubsza warstwę, pozostawiasz na 5 minut, a następnie zmywasz. 

Czy warto kupić box kosmetyczny Pure Beauty? dyedblonde 
Efekt jaki masz uzyskać to skóra dobrze nawilżona, świeża, promienna, witalna, miękka w dotyku, bez tłustego filmu.  Krem zawiera w sobie aż 98% składników pochodzenia naturalnego w tym: mleko roślinne i olej ze słodkich migdałów, masło shea i ekstrakt z czerwonych morskich alg. Atutem Nuxe CRÈME FRAÎCHE® DE BEAUTÉ jest również przyjemny zapach kwiatu pomarańczy, petitgrain i cedru. 

Cena za 100ml to około 134,99 zł.

Zabieram się za jego testy!

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde