Galaretka do laminacji włosów o każdej porowatości - Stars from the stars

Pielęgnacja włosów

Pamiętasz wpis,  w którym prezentowałam zawartość urodzinowego boxa kosmetycznego Pure Beauty Birthday? Jeśli nie to odsyłam do poniższego wpisu:


W boxie tym znalazłam kilka naprawdę fajnych kosmetyków, a jednym z nich była galaretka do laminacji włosów o każdej porowatości marki Stars from the stars. Od razu zabrałam się za jej testy bo mnie mocno zaintrygowała!


Galaretka do laminacji włosów Stars from the stars

Galaretka umieszczona jest w plastikowym słoiczku o pojemności 200 ml. Opakowanie utrzymane jest w gwieździstej szacie graficznej. Fioletowe tło i srebrne, mieniące się dodatki. Zawartość słoiczka to gęsta masa w kolorze pudrowego różu z dodatkiem brokatu, który wygląda jak gwiezdny pył. Galaretka ma specyficzny zapach, ale nie jest on intensywny i szybko się ulatnia. Po nałożeniu na włosy skleja je, ale po zmyciu tworzy całkiem fajny efekt.

Działanie galaretki do laminacji oparte zostało na połączeniu gumy agar i protein ryżu, które pozostawiają włosy łatwe w stylizacji, błyszczące i wyglądające zdrowo. Efekt jak możesz uzyskać już po pierwszej aplikacji to gładkie, lśniące, sypkie włosy, wyglądające zdrowo. Po użyciu galaretki włosy się nie plączą i są fajnie odżywione.

Galaretkę do laminacji włosów Stars from the stars stosowałam już kilka razy i za każdym byłam zadowolona. Czuję, że wpisze się ona na dobre w moją włosową pielęgnację.

200 ml galaretki do laminacji włosów kupisz już za około 20 zł.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde