100 pomysłów na wspólnie spędzony czas z plakatem ALBUM PRZYGÓD

Plakat Przygód zdrapka - Album Przygód
Miesiąc, rok, 5 lat, 10 lat? Jaki staż związku masz ze swoim partnerem/partnerką? U nas w tym roku minęło 8 lat po ślubie - czas leci jak szalony, nawet nie mam pojęcia kiedy to zleciało. Zanim się obejrzymy będziemy mieć okrągłą 10-tą rocznicę.


To już 8 lat wspólnych podróży, drobnych kłótni, śmiechu, łez i radości. Życie nie zawsze bywa usłane różami, ale są chwile, których nie da się zapomnieć, które zapisują się w pamięć i do których z przyjemnością się wraca. Tak właśnie działa związek, raz z górki, razy pod górkę (choć u nas głównie pod górkę :)).


Dzisiaj świetne rozwiązanie dla par, u których związek stał się rutyną, przyzwyczajeniem, obowiązkiem, będzie to też super pomysł na wspólny czas ze znajomymi.


Przed Tobą - Album Przygód i nowość w ich ofercie czyli plakat z pomysłami, na wspólnie spędzony czas. To odmienna koncepcja, ale nadal utrzymana w klimacie zdrapek.

Plakat Przygód zdrapka - Album Przygód

Album Przygód

To marka, którą na pewno już znasz i to pewnie również z mojego bloga. Jakiś czas temu miałam przyjemności prezentować u siebie Album Przygód dla Par oraz Album Przygód Igraszki. Obie wersje, mega kreatywne i pięknie wydane. Wspomnę jeszcze tylko, że Album Przygód tworzony jest przez grupę osób, zainteresowanych tematyką spędzania czasu w nieoczywisty sposób. Tym razem stworzyli coś zupełnie innego, coś dzięki czemu w kreatywny sposób spędzisz czas z partnerem/partnerką, przyjaciółmi, rodziną.

Plakat Przygód

Plakat Przygód to aż 100 zadań ukrytych pod zdrapką dla par, czy przyjaciół na spędzenie wspólnie czasu w interesujący sposób bez nudy. Pod zdrapkami znajdziesz grafikę nawiązującą do zadania, możesz wybierać dowolnie, kolejność nie ma znaczenia. Pomysły są różnorodne i podzielone na sezon letni i zimowy. Bez nudy, a ciekawie o każdej porze roku. Plakat jest formą BUCKET LIST, realizujemy zadanie i wykreślamy je z listy.

Plakat Przygód zdrapka - Album Przygód
Plakat Przygód zdrapka - Album Przygód
Pierwsza nasza zdrapka - degustacja wina :)

Na plakacie ze zdrapkami znajdziesz również miejsce na wspólne zdjęcie. Plakat ma format A2, może być powieszony, postawiony w ramce lub na szynie plakatowej.

Plakat Przygód to doskonały pomysł na randkę, spotkanie z przyjaciółki, prezent mikołajkowy lub świąteczny. To coś nietypowego, nietuzinkowego, coś co sprawi, że relacje z Twoimi bliskimi nabiorą nowej energii.

Łap kod zniżkowy BLONDE10 i otrzymaj zniżkę, na zakupy na stronie albumprzygod.pl. Szukasz nietypowego prezentu? To będzie fantastyczne rozwiązanie!

Koniecznie napisz w komentarzu jak Ci się podoba plakat ze zdrapkami i czy lubisz takie pomysły na wspólnie spędzony czas.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde