Pomysł na prezent pod choinkę – ALBUM PRZYGÓD | Prezentownik 2022

Album przygód dla par - dyedblonde
W tym roku święta będą wyjątkowo krótkie, bo tak naprawdę mamy tylko jeden dzień dodatkowego wolnego, cóż czasem tak wychodzi. Nie zmienia to faktu, że trzeba się do nich przygotować i to nie mówię tylko o ubieraniu choinki czy gotowaniu. Nie zostawiaj kupna prezentów na ostatnią chwilę, bo później możesz być zaskoczona/y, gdy przesyłka nie dotrze na czas!

Dzisiaj moja propozycja na nietuzinkowy prezent, który może być podarowany kobiecie i mężczyźnie, czyli Album Przygód.

Album Przygód, pomysł na prezent pod choinkę

Nie masz pomysłu na nietuzinkowy prezent pod choinkę? Świetnym rozwiązaniem będzie Album Przygód. Do wyboru album dla par, dla rodziny i dla przyjaciół. Co to takiego?

Album Przygód to wyjątkowa książka, która kryje w sobie 50 zdrapek z przygodami. Pod każdą zdrapką inne zadanie, inne wyzwanie, które zbliża i sprawia, że nie będziecie się nudzić. To wspólnie spędzony czas, piękna pamiątka oraz fantastyczna zabawa.

Album przygód dla par - dyedblonde
Album przygód dla par - dyedblonde

Album wykonany został na wysokiej jakości papierze, który przetrzyma upływ czasu, podobnie wydruk czy zdrapki. To jedyny w swoim rodzaju produkt, który zagwarantuje niezapomniane przeżycia.

O co w tym wszystkim w ogóle chodzi?

Album przygód dla par to aż 50 pomysł na wspólne spędzenie czasu. Jak to działa? Nie masz pomysłu gdzie zabrać drugą połówkę? Wybierz jedną ze zdrapek i odkryj pomysł na randkę. Przykładowo, my ostatnio zdrapaliśmy zdrapkę „Nowicjusze”, która mówi, że mamy zrobić coś czego jeszcze nie robiliśmy razem lub robiliśmy to dawno temu. Oboje z mężem stwierdziliśmy, że wybierzemy się na przejażdżkę pociągiem do Krakowa, tym bardziej, że wspólnie pociągiem jechaliśmy tylko raz. Pomysł zrealizowaliśmy w miniony weekend!

Album przygód dla par - dyedblonde
Album przygód dla par - dyedblonde

W albumie jest również miejsce na zdjęcie, które należy wykonać podczas wspólnej przygody.

Na podobnej zasadzie działa album dla rodziny i przyjaciół.

Dla kogo jest Album Przygód?

Jestem pewna, że Album Przygód sprawdzi się jako prezent dla: rodziców, partnera, partnerki, znajomych jak i całej rodziny. To niezwykła pamiątka, która zaskoczy Cię niesamowitymi, kreatywnymi pomysłami na wspólnie spędzony czas.

Album przygód dla par - dyedblonde

Co sądzisz o takim prezencie pod choinkę? Jak dla mnie to księga wspaniałych wspomnień, do których można wrócić w każdym momencie.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde