50 pomysłów na spędzenie czasu tylko we dwoje, czyli Album Przygód Igraszki

Kod rabatowy na Album Przygód dla Par
Pod koniec minionego roku na moim blogu, pojawiło się kilka pomysłów na prezent na różne okazje. Jednym z nim był Album Przygód. W poście przedstawiłam, czym jest ten album i o co w nim w ogóle chodzi. Dla przypomnienia wspomnę, że zawarto w nim aż 50 pomysłów na wspólne spędzenie czasu. Taki album to idealny pomysł na prezent dla drugiej osoby, przyjaciół, rodziców, czy znajomych.


Tym razem przychodzę z czymś nieco bardziej pikantniejszym, a mianowicie z Albumem Przygód Igraszki, idealnym pomysłem na zmysłowe randki.

Kod rabatowy na Album Przygód dla Par

Czym jest Album Przygód Igraszki?

Album Przygód Igraszki to 50 pomysłów na wspólne Igraszki, które wprowadzą do Waszego życia odrobinę pikanterii. W albumie tym znajdziesz pomysły na romantyczny wieczór we dwoje i nie tylko. To 50 zmysłowych przygód, które podsuną Ci pomysł, jak w ciekawy sposób spędzić czas z partnerem/partnerką. Każda przygoda, którą odkryjesz w Albumie Przygód Igraszki jest wyjątkowa, unikalna i doda do Waszego związku pikanterii. 

Zamień rutynę w coś innego!

Jak to działa? Zdrap jedną ze zdrapek znajdujących się w albumie:
Dla przykładu zdrapałam… WIELKIE SPRZĄTANIE. Zadanie brzmi następująco:
„Wybierz jedną osobę, która będzie miała wykonać jakieś zadanie z zakresu porządków domowych – prasowanie, zmywanie naczyń, posprzątanie jakiegoś pomieszczenia lub cokolwiek innego.
Zadaniem drugiej osoby będzie rozpraszanie jej w jakikolwiek sposób, jaki uzna za stosowany – jesteśmy pewni, że rozumiecie, o czym mówimy. Jeśli osoba wykonująca zadanie zdoła je skończyć bez żadnych „incydentów”, druga musi spełnić dowolne jej życzenie.”

Kod rabatowy na Album Przygód dla Par
Kod rabatowy na Album Przygód dla Par

W trakcie zadania robimy sobie zdjęcie na pamiątkę, by później wkleić je do albumu. To co, chcesz sprawdzić co kryją w sobie pozostałe okienka? Album Przygód Igraszki to nie tylko sposób na wyjście z rutyny i świetną zabawę, ale także niezwykłą pamiątkę, która zostanie z Wami na lata.

Album podzielony jest kilkanaście działów. Na każdej ze stron znajdziesz po dwa zadania. Możesz wykonywać je po kolei lub losowo. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego partnera.

Dla kogo jest Album Przygód Igraszki?

Wybierasz się na wieczór panieński/kawalerski i nie masz pomysłu co podarować osobie, która już za momencik stanie na ślubnym „kobiercu”? Chcesz, by prezent był nietypowy, a przy okazji nikogo nie uraził? Takim prezentem może być Album Przygód Igraszki. Coś nietypowego, innego i ciekawego.

Album Przygód Igraszki sprawdzi się również, jak prezent na rocznicę ślubu, walentynki, Dzień Kobiet, dzień chłopaka i wiele innych okazji.

Kod rabatowy na Album Przygód dla Par

Masz ochotę na spróbowanie czegoś nowego, pogłębienie relacji z partnerem i podniesienie temperatury w związku? A może po prostu nie masz pomysłu co robić we dwoje?  Wypróbuj Album Przygód Igraszki.

Z hasłem BLONDE10, otrzymasz 10% na zakupy w sklepie albumprzygod.pl! 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde