Kiedy należy się odszkodowanie?

Wypadki chodzą po ludziach i taka jest niestety prawda. Niektórzy twierdzą, że wyjeżdżając do mniej bezpiecznego kraju, na własne życzenie narażamy swoje życie, ale prawda jest taka, że nie ważne gdzie, o jakiej porze dnia, czy nocy jesteśmy, narażeni na potencjalny wypadek. Przechodząc przez jezdnię, jadąc samochodem, przebywając na budowie, spacerując po parku, we własnym domu etc. -  chwila nie uwagi i może dość do nieszczęścia.


Odszkodowanie, gdzie szukać pomocy?

Na stronie  www.tuodszkodowania.pl znajdziesz pomoc w zdobyciu zadośćuczynienia za poniesione krzywdy. Kancelaria AIF posiada doświadczenie w uzyskaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych.

AIF to sztab doświadczonych prawników, rzeczoznawców i mediatorów sądowych, którzy skutecznie pomagają odzyskać dla klienta odszkodowanie powypadkowe, roszczenia z OC sprawcy oraz odszkodowania za wypadki przy pracy. Kancelaria może pochwalić się dwunastoletnim doświadczeniem, efektywnym działaniem i skutecznością. Co ważne dla klienta, AIF nie pobiera żadnych wstępnych opłat, rozlicza się prowizją za efekt, gwarantuje indywidualnego opiekuna, daje stały dostęp do akt, oraz wywalczenie odszkodowania w 30 dni. Dla kancelarii AIF najważniejszy jest klient i jego szkoda, dlatego zawsze starają się uzyskać dla niego jak najwyższe odszkodowanie.

Kiedy należy starać się o odszkodowanie?

O wypłatę odszkodowania, można starać się przez trzy lata od zdarzenia, oczywiście gdy wiadomo kto jest sprawcą wyrządzonej krzywdy.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde