BlendyGo 3 vs BlendyGo 2 - zupełnie nowa odsłona bezprzewodowego blendera. Moja opinia

Bezprzewodowy blender wysokiej generacji BlendyGo 3
BlendyGo to polska marka, zmieniająca życie wielu osób, bo pomaga kształtować zdrowe nawyki żywieniowe, oszczędzać czas, dbać o dietę, a przy tym zrzucać zbędne kilogramy. To marka, która może pochwalić się niezbędnymi certyfikatami, a artykuły o nich znajdziesz między innymi w Forbers, National Geographic czy Glamour. Jednak to już na pewno wiesz! W końcu w ofercie BlendyGo znajdziesz takie perełki jak: bezprzewodowy blender nowej generacji BlendyGo 2, czy rewelacyjny wielofunkcyjny Multicooker CookGo, który jest niezwykle pomocny w kuchni i nie tylko.


Jestem ciekawa czy masz u siebie jedno z tych urządzeń? Jeśli nie, to łap kod zniżkowy BLOG20, który daje 20% rabatu i koniecznie do nich zajrzyj!


...ale, ale poczekaj! Bo mam dla Ciebie kolejną niespodziankę, której na pewno się nie oprzesz. Najnowsza odsłona blendera BlendyGo – BlendyGo 3. Czym się różni od poprzednika? Przeczytaj do końca!

Bezprzewodowy blender wysokiej generacji BlendyGo 3

Nowa odsłona blendera BlednyGo – BlendyGo 3

To właśnie dzisiaj swoją premierę ma kultowy blender BlendyGo w ulepszonej wersji, czyli BlendyGo 3 - lepsza wersja poprzednika. Blender dostępny jest w 10-ciu przepięknych wariantach kolorystycznych. 

BlendyGo 3 to rewolucyjny blender bezprzewodowy, który jest wodoodporny i posiada niezwykle wydajny silnik BlendPro. Połączenie go z mocnymi ostrzami sprawia, że zmieli twarde orzechy, a kostki lodu zamieni w zamarznięty śnieg. Nowością jest tutaj Pulse Motion, czyli tryb pulsacyjny, który działa gdy naciśnie się 2-krotnie przycisk.

Bezprzewodowy blender wysokiej generacji BlendyGo 3

Porównanie blendera BlendyGo 2, a BlendyGo 3

Czym tak naprawdę różni się blender BlendyGo 3 od jego poprzednika BlendyGo 2? Po pierwsze pojemnością. BlendyGo 3 został powiększony o 100 ml, a więc ma aż 550 ml pojemności, dzięki czemu zrobisz w nim więcej swojego ulubionego koktajlu. Po drugie BlendyGo 3 ma większą moc silnika aż o 40%. Po trzecie (myślę, że to Ci się bardzo spodoba), bateria jest aż o 30% wydajniejsza od poprzedniego modelu.

Bezprzewodowy blender wysokiej generacji BlendyGo 3

Dodatkowo zauważyłam, że blender BlendyGo 3 jest masywniejszy, trwalszy, ma również delikatnie poprawiony design (falista, wyprofilowana baza nawiązuje do spirali z logo BlendyGo). Łatwiej można go wymyć dzięki poszerzonemu kielichowi.


Zalety Blendera BlendyGo 3

BlendyGo 3 jest unikalnym na skalę światową najmocniejszym bezprzewodowym blenderem na rynku. Możesz zabierać go ze sobą w rożne miejsca (na spacery, wycieczki, w góry, w podróż, do pracy, szkoły, uczelni czy siłowni). Technologia BlendPro połączona z ostrzami, daje sobie radę z najtwardszymi orzechami, warzywami, lodem itp. Technologia PulseMotion ułatwia blendowanie. Szybkie ładowanie i większa wydajność baterii pozwala na około 25 użyć blendera. Ponadto dzięki temu, że blender jest wodoodporny, jego mycie nie stwarza żadnych problemów

Bezprzewodowy blender wysokiej generacji BlendyGo 3

Dla mnie to aktualnie numer jeden. Chętnie po niego sięgam przy tworzeniu drinków bezalkoholowych i pysznych koktajli. Z BlendyGo 3 mam gwarancję dobrze zmielonych produktów i szybkiego wykonania napoju bez bałaganu w kuchni.


Podsumowując:

Posiadając BlendyGo 3 bez problemu przygotujesz w domu i na wyjeździe zdrowe koktajle, shake, białkowe, pasty i sosy, musy dla dzieci, kawę mrożoną czy nawet ciasto na naleśniki i gofry.

Bezprzewodowy blender wysokiej generacji BlendyGo 3

Koniecznie sprawdź wszystkie kolory BlendyGo 3 i wybierz któryś dla siebie. Tym bardziej, że w chwili czytania tego postu, na stronie blendygo.pl trwa promocja. Możesz również skorzystać z mojego kodu rabatowego BLOG20, który będzie aktywny do wyczerpania zapasów.


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde