Hair in Balance by ONLYBIO masażer do skóry głowy z boxa Pure Beauty

Co daje masaż skóry głowy?
Widziałaś/eś już posta, w którym podzieliłam się zawartością boxa Pure Beauty Let’s Celebrate? Jeśli nie to odsyłam Cię do poniższego linku, koniecznie musisz go sprawdzić!


Jedną z rzeczy, którą znalazłam w boxie jest Hair in Balance by ONLYBIO masażer do skóry głowy i jemu postanowiłam poświęcić osobny post. Zapraszam!


Hair in Balance by ONLYBIO masażer do skóry głowy

Już wiele razy wspominałam o tym, że zaczęłam mocno przykładać się do pielęgnacji swoich włosów. Regularnie wykonuję peelingi, nakładam wcierki, olejki itp. Ponadto jednym z moich ulubionych rytuałów stał się masaż skóry głowy, który ma na celu pobudzić mikrokrążenie krwi.

Co daje masaż skóry głowy?

Co daje masaż skóry głowy?

Masaż skóry głowy stał się ostatnio bardzo docenianym, prostym zabiegiem, który możesz wykonać sam/a w domu i pomaga on nie tylko się zrelaksować, ale i wzmocnić włosy.

Co daje masaż skóry głowy?
Co daje masaż skóry głowy?

Nasza skóra pokryta jest receptorami, na których końcach znajdują się włókna nerwowe. Odpowiednie pobudzenie przy pomocy masażu przynosi niezwykłą ulgę, redukując migreny i wszelkie napięcia
 
Masując skórę głowy otrzymujemy wiele pozytywnych korzyści również dla włosów. Przede wszystkim wzmocnienie cebulek i stymulowanie wzrostu włosów, co za tym idzie zagęszczenie fryzury. Regularne masaże poprawiają kondycję skóry głowy i mikrokrążenie krwi. Tak naprawdę, jest to zabieg, który ma same pozytywne aspekty dla stanu Twoich włosów i skóry. Warto jednak pamiętać, by masaż wykonywany był regularnie, dzięki czemu efekty będą widoczne znacznie szybciej.

Sama masaż wykonuję regularnie od ponad roku. Wcześniej robiłam go przy pomocy szczotki BrushArt Home Salon, a teraz za pomocą masażera Onlybio, którego uwielbiam.


Masażer do skóry głowy Hair in Balance by ONLYBIO

Masażer Onlybio ma piękny, kolorowy design. Fioletowa obudowa i uchwyt oraz niebieskie wypustki. Obudowa wykonana została z twardego tworzywa, natomiast wypustki są elastyczne. Masażer jest idealnie wyprofilowany, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni co ułatwia wykonywanie masażu. Specjalne wypustki pobudzają mikrokrążenie, co za tym idzie poprawiają kondycję włosów. Masażer Hair in Balance by ONLYBIO to dodatkowo super sposób do aplikowania wcierek lub masek, które są wówczas lepiej wchłaniane.

Co daje masaż skóry głowy?

Masażer do skóry głowy Hair in Balance by ONLYBIO to gadżet, który warto mieć w swoim domu. Gwarantuję, że przy regularnym stosowaniu szybko zobaczysz efekty na swojej głowie.

A Ty stosujesz tego typu gadżety ?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde