TatarDog, prezent pod choinkę dla Twojego pupila

Coraz bliżej święta. Pierwszy grudnia już za dwa dni, a więc najwyższa pora by zacząć rozglądać się za prezentami i to już tak konkretnie, żeby później nie martwić się czy dotrą na czas. Tym bardziej, że kurierzy w tym okresie mają pełne ręce roboty. 

Skoro grudzień to taki magiczny, prezentowy czas warto pomyśleć o każdym. Jeśli masz w domu pupila, nie zapomnij również o nim. 


TatarDog

Dzisiaj podpowiedz dla właścicieli piesków i strona TatarDog, która oferuje bardzo fajny asortyment właśnie dla nich.

TatarDog to sklep, który stworzony został przez ludzi z pasją. Ich celem jest dobro psów, polepszenie ich standardu życia oraz podnoszenie świadomości właścicieli. Znajdziesz tame przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt potrzebny do treningu i opieki nad czworonogim towarzyszu. 


Co znajdziesz w sklepie TatarDog?

Tatardog.pl to oferta przeróżnych szelek, które są bezpieczne i komfortowe dla pieska. Dzięki odpowiednio dopasowanemu modelowi masz gwarancję, że takie szelki nie wypłyną negatywnie na zdrowie psa. To połączenie bezpieczeństwa, jakości, komfortu i desingu. 

W sklepie TatarDog znajdziesz też szeroki wybór obroży w różnych kolorach. Modele z klamrą, półzaciskowe, dla dużego psa czy odblaskowe. Jednolite, wzorzyste i klasyczne. Dzięki tym obrożom pies będzie wyglądał stylowo, a wszyscy będą wiedzieć, że ma właściciela. Ważne by pamiętać o dopasowaniu wielkości obroży do psa. 

Produkty CBD - nie wiem czy wiesz ale ostatnio bardzo popularne stało się podawanie zwierzętom olejków CBD, które mają ukoić nerwy pupila i sprawdzić, że poczuje się lepiej. Takie olejki znajdziesz też na stronie TatarDog. 

TatarDog oferuje również odzież dla właściciela. Ciepłe szale, czapki, kominy, które świetnie sprawdzą się na spacerach z psiakiem. 

A Ty masz już prezent dla swojego pupila? Jeśli nie to odwiedź stronę Tatardog.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde