Zadbaj o swoją skórę – pielęgnacja ciała z SANEX

Kosmetyki do pielęgnacji skóy Sanex - dyedblonde
Czy wiesz, że stan Twojej skóry świadczy o stanie Twojego zdrowia? Skóra odzwierciedla to jak żyjesz, co jesz i czy się wysypiasz.

Odpowiednia pielęgnacja i dieta sprawia, że Twoja skóra wygląda lepiej.

Jakiś czas temu dotarła do mnie przesyłka z kosmetykami Sanex, a w niej: żel pod prysznic do skóry suchej, żel pod prysznic przeciw zanieczyszczeniom, dezodorant w sztyfcie Sensitive, dezodorant w sztyfcie Invisible oraz dezodorant Extra Control. Paczkę otrzymałam w ramach projektu organizowanego przez TRND.

Pielęgnacja ciała z SANEX

Sanex to marka kosmetyków do pielęgnacji ciała, ich oferta to dezodoranty, żele pod prysznic i antyperspiranty do skóry suchej, normalnej i wrażliwej. Celem marki Sanex jest zdrowie skóry.

Kosmetyki do pielęgnacji skóy Sanex - dyedblonde

Dzisiaj pokrótce przedstawię Ci kosmetyki Sanex, które do mnie dotarły. Część z nich udało mi się już przetestować, reszta czeka na swoją kolej.

Żele pod prysznic SANEX, Zero% do skóry suchej i Anti-pollution

Oba żele umieszczone zostały w plastikowych butelkach o pojemności 500 ml. Opakowania są bardzo solidne, zamykane na zatrzask. Zabierając je do walizki masz gwarancję, że się nie wyleją. Szata graficzna żeli jest bardzo minimalistyczna: białe tło z logiem marki i kilkoma informacjami na temat danego kosmetyku.

Zadbaj o swoją skórę – pielęgnacja ciała z SANEX
Zadbaj o swoją skórę – pielęgnacja ciała z SANEX

W środku butek mieści się gęsty, przeźroczysty płyn o przyjemnym kremowym zapachu. Żele pod prysznic SANEX Zero % mają w 99% biodegradowalną formułę, zawierają: 0% siarczanów, 0% mydła, 0% barwników. Składniki zawarte w żelu są pochodzenia naturalnego.  


Sanex Zero% Dry Skin

Żel przeznaczony do skóry suchej, jego zadaniem jest skuteczne nawilżenie, utrzymanie czystości, zdrowia i równowagi. Zawiera łagodną formułę bez drażniących dodatków. Żel może być stosowany przez całą rodzinę, dba nie tylko o Twoją skórę, ale i planetę.

Sanex Zero% Anti-pollution

Sanex Zero% Anti-pollution to żel, którego zadaniem jest oczyszczenie skóry z miejskich toksyn. Pomaga odblokować pory i usuwać zanieczyszczenia delikatnie, złuszczając skórę. Jego odżywcza formuła może być stosowana przez całą rodzinę. Żel ten nie tylko chroni przed zanieczyszczeniami, ale dba o stan Twojej skóry.

Dezydoranty w sztyfcie Sanex

Oba produkty umieszczone zostały w sztyfcie, który wydobywa się przekręcając pokrętło znajdujące się na spodzie produktu. Dezodoranty mają niezwykle delikatną, kremową formułę, która wręcz sunie po skórze. Aplikowanie ich to czyta przyjemność. Co ważne dezodoranty te nie pozostawiają, nieestetycznych białych plam na skórze ani ubraniach. Posiadają wegańską formułę, 0% alkoholu etylowego i 0% soli aluminium. Zapewniają ochronę przed potem i przykrym zapachem, jednocześnie przywracają skórze naturalne pH, szanując przy tym barierę ochronną skóry.

Zadbaj o swoją skórę – pielęgnacja ciała z SANEX
Zadbaj o swoją skórę – pielęgnacja ciała z SANEX

Sanex Zero% Invisible, dezodorant w sprayu


Tutaj klasyczny dezodorant w aerozolu o prostej szacie graficznej i pięknym, kremowym zapachu. Posiada: wegańską formułę, 0% alkoholu etylowego i 0% soli aluminium. Nie plami ubrań ani skóry, jest przebadany dermatologicznie. Dba o suchość i świeżość przez cały dzień.

Zadbaj o swoją skórę – pielęgnacja ciała z SANEX

Skóra chroni Cię przez zanieczyszczeniami z zewnątrz i zachowuje nawilżenie wewnątrz. Utrzymuje ciepło Twojego ciała. Jest pokryta receptorami, dzięki, którym czujesz. Jest częścią układu immunologicznego i przede wszystkim się regeneruje. Warto o nią dbać!

A czy Ty wiesz, czego potrzebuje Twoja skóra?


*Kosmetyki Sanex są dostępne w drogeriach Rossmann.

Do następnego! 

Komentarze

  1. In place of devoted reside chat and phone assist; gamers at Slots.lv are greeted with an in-depth “Help Center”. You can watch video illustrations, read by way of step-by-step guides, or join with workers and gamers through their devoted boards. Ignition has a downloadable poker app for iOS and Android units, but you’ll should spin by way of free slots utilizing their mobile-friendly website. Luckily, Ignition mimics the functionality we’d count on from a local Apple or Android consumer. To play in any of the slots games you'll need 솔카지노 to register for a Natural8 account and download the Natural8 app.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM @dyedblonde