Prezentownik 2022 – przegląd oferty Murrano

Już drugi tydzień listopada, a czas leci jak szalony. Zanim się obejrzymy będzie grudzień i święta. Dlatego nie zostawiam tematu na ostatnią chwilę i już dzisiaj przychodzę z małymi prezentowymi podpowiedziami.Przegląd oferty Murrano

Zaczynam od sklepu Murrano i przeglądu ich oferty. Postaram się zaprezentować trzy pomysły, które na pewno sprawdzą się jako prezent. Na początek jednak wspomnę w paru zdaniach o Murrano.

Muranno - www.murrano.pl to miejsce, w którym możesz wyrazić swoją osobowość, emocje i wspomnienia, gdzie znajdziesz unikatowe prezenty i upominki dla Twoich bliskich na każdą okazję. Prezent na rocznicę, urodziny, chrzciny, imieniny, dzień matki, babci, itp. Do wyboru biżuteria modułowa, biżuteria srebrna i złota, wysokiej jakości produkty ze zdjęciami, albumy, koszulki, prezenty ze szkła i wiele, wiele innych. To co wybierzesz zależy tylko od Ciebie. Sklep Muranno oferuję liczne promocje i rabaty, z których warto skorzystać.

Prezentownik 2022

Nie jest łatwo trafić w gust drugiej osoby i mieć satysfakcję z tego, że prezent się spodoba.  Przemyślany podarunek, nawet ten niedrogi, może okazać się bardziej wartościowy, bo świadczy o Twoim zaangażowaniu.

1. Biżuteria

Co jak co, ale biżuteria sprawdzi się na każdą okazję. My kobiety jesteśmy „srokami” czyli im więcej świecidełek tym lepiej. Muranno oferuje biżuterię srebrną i złotą w tym charmsy, naszyjniki, kolczyki, bransoletki, pierścionki, kolczyki czy komplety. Polecam słynne ostatnio celebrytki lub komplety z perełek - gwarantuję, taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

2. Prezenty wykonane z kamienia

Osoba, której chcesz kupić prezent jest totalnym kawoszem lub herbatoholikiem, a do tego lubi nowoczesny wystrój wnętrz? Postaw na przepiękne kamienne podstawki pod kubek. To nietuzinkowy prezent, który dodatkowo można ozdobić indywidualnym napisem.

3. Wieczne pióro

Wieczne pióro to doskonały pomysł na prezent praktycznie dla każdego. Muranno oferuje eleganckie pióra, które dodatkowo zapakowane są w etui, na którym możesz zamówić grawer, podkreślając tym samym wyjątkowość prezentu.Oczywiście Muranno oferuje również inne produkty, ale te trzy uważam za najbardziej trafione. Co o tym sądzisz? Chciałabyś/chciałbyś dostać którąś z tych rzeczy?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde