See Bloggers 2022 – festiwal twórców

Co można robić na See Bloggers?
W drugim tygodniu czerwca w dniach 10-12.06 odbył się największy festiwal twórców See Bloggers. To już trzeci raz, kiedy miałam okazję w nim uczestniczyć, ale tym razem z mężem. 

 

See Bloggers 2022

See Bloggers to największy festiwal twórców internetowych w Polsce. To miejsce, w którym zdobędziesz nowe doświadczenie, podszkolisz się w kierunku działania w sieci oraz spotkasz wiele inspirujących osób. Prowadząc bloga, kanał YouTube, Instagrama, czy Tik Toka, zdecydowanie warto uczestniczyć w takim wydarzeniu. Wiedza wyniesiona z tego miejsca może pomóc w dalszym rozwijaniu Twojego miejsca w sieci.

Co można robić na See Bloggers?
Co można robić na See Bloggers?

Co można robić na See Bloggers?

See Bloggers to mnóstwo ciekawych warsztatów, w których wato uczestniczyć. W tym roku dostępne były następujące strefy warsztatowe: Marketing&Business, Instagrama, Rodzica. Oprócz tego można było się zapisać na warsztaty modowe, czy kosmetyczne. Na scenie twórców oraz scenie głównej można było posłuchać ciekawych paneli eksperckich o różnej tematyce związanej z siecią.

Co można robić na See Bloggers?
Co można robić na See Bloggers?
Co można robić na See Bloggers?
Co można robić na See Bloggers?

Kilka przykładowych warsztatów:

 • Twórz angażujące reelsy! – Warsztaty marki Apart.
 • Warsztaty chodzenia na szpilkach. Poczuj się jak Top Model! – warsztaty TVN.
 • Influencer marketing w pigułce, czyli co, gdzie i z kim, żeby się opłacało?
 • Hasztagi (nie)mocy – jak je zrozumieć i okiełznać.

 

Kilka tematów ze sceny twórców:

 • Pozytywne i kreatywnetreści w Internecie – Jak się tworzy serial na Instagramie?
 • Zaangażowanie i szczerość w czasach fake news.
 • Kulturalnie w mediach.
 • Nowa rola influencera: Bezpieczna przystań w social media.

 

Kilka tematów ze sceny głównej:

 • Praca w duecie – blaski i cienie.
 • Pieniądze szczęście dają – panel.
 • Domówka u Dowborów.
 • Inspirujące kobiety – panel TVN style.

Nam udało się uczestniczyć w kilku warsztatach, często też udawaliśmy się na salę główną by posłuchać dyskusji gości podczas paneli. W moim przypadku najbardziej spodobał mi się warsztat TVN - chodzenie na szpilkach. Poczuj się jak Top Model! Wiele śmiechu, pozytywnych emocji i przełamania wstydu. To był naprawdę dobry czas!

Chętni, którzy byli w Łodzi już w piątek mogli się wybrać na zwiedzanie Orientarium. Żałuję, że nam się nie udało. Niestety my dotarliśmy na dopiero w sobotę rano.

Orientarium Łódź

Koncert – Grzegorz Hyży, See Bloggers

W sobotę wieczór odbyła się impreza połączona z koncertem Grzegorza Hyżego. Cudowna atmosfera i klimat, a do tego piękne miejsce. Cała impreza odbywała się w łódzkim Orientarium. Przyznam, że byłam odrobinę zdziwiona, że na uboczu miejsca, gdzie śpi tyle zwierząt, odbywają się takie imprezy. Tak czy inaczej - było na prawdę super.

Koncert – Grzegorz Hyży, See Bloggers
Koncert – Grzegorz Hyży, See Bloggers

Co wyniosłam z wydarzenia?

Przede wszystkim mnóstwo pozytywnych emocji, świeżej energii do działania i inspiracji. Kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu, że lubię to, co robię! Mam teraz większą motywację do robienia czegoś nowego. Może w końcu uda mi się rozkręcić kanał na You Tubie i zacząć więcej „odzywać się” na Instastory. Motywacja jest – teraz potrzeba odrobinę więcej czasu.

A Ty byłaś/eś w tym roku na See Bloggers?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde