Zrobiłam kurs manicure hybrydowego z quloo.pl, czy było warto?

Manicure hybrydowy na sobie
Ostatnio na blogu wspomniałam o tym, że rozpoczynam kurs „manicure hybrydowy na sobie”. Właśnie udało mi się go ukończyć. W dzisiejszym poście odpowiem na pytanie, czy było warto.


Zrobiłam kurs manicure hybrydowego z quloo.pl

Zanim odpowiem na to pytanie wspomnę co nie co o quloo.pl. Jest to strona, która do zaoferowania ma szeroki wybór szkoleń związanych z manicure hybrydowym, zdobieniami, zarówno dla stylistek oraz dla osób, które amatorsko zajmują się hybrydami, jak to jest w moim przypadku. Chcesz lepiej robić manicure hybrydowy na sobie, po prostu skorzystaj z kursu.

Przykładowe kursy: Manicure na sobie, Mix zdobień salonowych, Cute Animals – Pigasus, Rekonstrukcja paznokci obgryzionych metodą żelową na szablonie, Metoda Akrylowa - Profesjonalny Kurs Przedłużania Paznokci na szablonie - Migdał Salonowy i wiele, wiele innych. Wybór jest ogromny! Wybierając poszczególne kursy małymi kroczkami można dojść do ideału!

Manicure hybrydowy na sobie

Manicure hybrydowy na sobie

Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. W tym teoretyczna jest bardzo króciutka, bez zbędnego przedłużania, co bardzo mi się podoba. W przypadku części praktycznej całość jest rozbudowane i szczegółowo pokazane, dzięki czemu można spokojnie wszystkiemu się przyjrzeć i odwzorować na sobie. Co ważne dostęp do kursu jest dożywotni dzięki czemu możesz do niego wracać w każdej chwili, przypominając sobie poszczególne kroki. Prowadząca wszystko skrupulatnie wyjaśnia, nawet rzeczy, które wydawały by się banalnie proste. W kursie dodatkowo otrzymujemy listę przedmiotów potrzebnych do wykonania manicure hybrydowego, co pozowała dobrze przygotować się do jego wykonania. 

Manicure hybrydowy na sobie

Ile kosztuje taki kurs?

Kurs Manicure hybrydowy na sobie, aktualnie kosztuje 570 zł, a jego całkowity czas trwania to mniej więcej 1 godzina 30 minut. W cenie wliczona jest analiza pracy i dyplom ukończenia.

Oczywiście ceny kursów różnią się od siebie. Przykładowo kurs zdobienia: Mini MIX Zdobień #2 to wartość: 187 zł, cena: od 43 zł. Kurs: przedłużanie paznokci na szablonie metodą żelową, migdał salonowy z zaciskaniem tunelu to wartość: 2970 zł, cena: od 447 zł.

 

Czy ostatecznie było warto zrobić takie kurs?

Pani Edyta (prowadząca) to bardzo sympatyczna osoba, która w sposób zrozumiały przekazuje swoją widzę tłumacząc wszystko krok po kroku. Można się od niej wiele nauczyć i „podszlifować” umiejętności w zakresie hybryd. Sama jestem bardzo zadowolona, że ostatecznie zdecydowałam się na kurs, mimo iż na początku miałam pewne obawy.

Jeśli szukasz profesjonalnych kursów stylizacji paznokci zapoznaj się z ofertą quloo.pl. Jestem pewna, że znajdziesz tam coś dla siebie.

Daj znać czy korzystałaś/eś kiedykolwiek z takiego kursu.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde