Półka/deska na wannę. Zapraszam do nowego miejsca!

Dyed Wood deski na wannę Handmade
Jeśli jesteś na bieżąco z moim Instagramem, to pewnie już widziałaś, że wspólnie z mężem stworzyliśmy nowe konto, na którym prezentujemy swoje drewniane półeczki. Tych co nie widzieli, zachęcam do odwiedzenia, wystarczy, że na Instagramie w wyszukiwarce wpiszesz: dyed__wood, tymczasem ja opowiem dlaczego zdecydowaliśmy się na tworzenie półeczek. 

                                                 

Zapraszam na Instagram @dyed__wood!

Historia półeczek jest bardzo prosta. Z racji, że łazienkę mamy urządzoną w kolorach szarości, które przełamaliśmy drewnem marzył mi się dodatek na wannie. Wyszukałam gdzieś na Internecie urocze półeczki, które wpasowały by się idealnie do wnętrza naszej łazienki. Długo zastanawiałam się nad jej kupnem, jednak trochę przerażała mnie cena. Postanowiłam więc, że namówię męża do stworzenia czegoś podobnego. Oj długo się do tego zabieraliśmy. Ciągle mieliśmy ważniejsze sprawy, ale w końcu, udało się! Nie było łatwo, bo w kwestii drewna jesteśmy totalnymi amatorami, ale metodą prób i błędów doszliśmy do tego naszego ideału.

Dyed Wood deski na wannę Handmade
Dyed Wood deski na wannę Handmade

Deska spodobała nam się do tego stopnia, że stwierdziłam, że przecież moglibyśmy takie robić i sprzedawać. Stąd pomysł na utworzenie konta Dyed__Wood, którego nazwa jak nie trudno się domyśleć, łączy się z moim blogiem.

 

Dyed Wood deski na wannę Handmade
Dyed Wood deski na wannę Handmade

Co wyróżnia nasze półeczki na wannę?

Ktoś by mógł nam powiedzieć, po co chcecie je sprzedawać skoro można zrobić takie samemu. W zasadzie to prawda, jednak tutaj masz gotowy egzemplarz w całkiem przestępnej cenie. To co nas wyróżnia to jakość połączona z konkurencyjnymi cenami, o czym dowiesz się na naszym Instagramie lub FB. Koniecznie nas odwiedź i zostaw po sobie ślad - będzie nam bardzo miło!

Jeśli spodobają Ci się nasze półeczki zapytaj o szczegóły, wycenę, termin realizacji i wysyłkę. Na pewno dojdziemy do porozumienia.

P.s. To takie nasze pierwsze działania w branży Handmade, ale już nam się podoba.  

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde