Pielęgnacja włosów farbowanych Mrs. Potters Potrójna Moc Polnych Kwiatów

Kosmetyki Mrs. PottersNie, nie – nie zapomniałam o tym, że obiecałam Wam krótkie recenzje poszczególnych serii kosmetyków Mrs. Potters. Tym razem w obroty bierzemy Potrójną Moc Polnych Kwiatów, czyli zestaw do włosów farbowanych.


Pielęgnacja włosów farbowanych

Włosy farbuję już od ponad 5 lat, wybrałam dość trudny w utrzymaniu blond, jednak to właśnie w tym odcieniu czuję się najlepiej. Nie wyobrażam sobie teraz siebie jako szatynkę czy brunetkę. Kiedyś myślałam o odcieniach rudych, ale chyba nie chcę. Jest dobrze tak jak jest i nie ma co kombinować. W końcu nazwa bloga również zobowiązuje J. Tak czy inaczej utrzymanie ”ładnego” blondu, nie należy do najłatwiejszych, tym bardziej, że włosy w tym kolorze są podatne na przesuszenie, a i odcień ten lubi żółknąć i blaknąć. Warto więc kupować takie szampony, które o niego zadbają. Od razu wspomnę, że sama bardzo często zmieniam szampony lub je „miksuję”, rzadko zdarza mi się przez cały miesiąc stosować jeden i ten sam! 
Pielęgnacja włosów Mrs.Potters

Mrs. Potters Potrójna Moc Polnych Kwiatów

O opakowaniu i konsystencji poszczególnych kosmetyków Potrójna Moc Polnych Kwiatów możecie przeczytać w poście, którego link zostawię poniżej. Dzisiaj skupię się na przeznaczeniu i działaniu, co jest najistotniejsze.


Potrójna Moc Polnych Kwiatów, jak już zdążyłam kilkakrotnie wspomnieć to seria przeznaczona do pielęgnacji włosów farbowanych oraz wrażliwych na zabiegi fryzjerskie. Działanie tych kosmetyków zostało oparte oczywiście na składnikach pochodzenia roślinnego takich jak: ekstrakt z dzikiej malwy, ekstrakt z hibiskusa oraz ekstrakt z fiołka polnego. 
Zestaw ten stosuję już kilka tygodni (oczywiście z zamiennikami). Włosy po zaaplikowaniu całej serii czyli szamponu, odżywki i maski są dobrze oczyszczone, pięknie się błyszczą, są wygładzone, a przede wszystkim wyglądają na zdrowe. Dodatkowym atutem jest to, że nie plączą się i łatwo się rozczesują. Nie są też obciążone, po prostu są lekkie i lśniące. 
Pielęgnacja włosów farbowanych Mrs. Potters

Szampon dobrze się pieni, dokładnie oczyszczając przy tym skórę głowy, odżywka dzięki kremowej konsystencji świetnie się nakłada i spłukuje, a maska daje efekt niesamowitego nawilżenia włosów. Ponadto włosy po użyciu tych produktów nie przetłuszczają się zbyt szybko, co dla mnie jest ogromnym atutem!

Tak więc, kolejny raz śmiało mogę napisać, że spotkanie z marką Mrs.Potters zdecydowanie służy moim włosom. Seria Potrójna Moc Polnych Kwiatów świetnie się u mnie spisuje. Jestem teraz ciekawa jak pozostałe się sprawdza. Do przetestowania została Potrójna Moc Natury oraz Potrójna Moc Ziół.

Napiszcie w komentarzach czy znacie serię Potrójna Moc Polnych Kwiatów marki Mrs.Potters.

Zobaczcie też:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde